Wpis z mikrobloga

Po co się chodzi do biedronki? Lepszy jest Kaufland. Uwielbiam tam chodzić na zakupy, świeże warzywa i owoce, fenomenalne mięso, szeroki wybór właściwie wszystkiego. Czasami wychodzę z domu przejść się po Kauflandzie dla samego relaksu, zwłaszcza na dziale ze świeczkami zapachowymi, kosmetyki itp.
  • 17
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: Mam normalną cerę xd. Gęba sucha nie jest ale ze skóry na nosie codziennie mogę wyciskać taką białą ropę ze wszystkich porów to wychodzi (pewnie przez alkohol, nie wiem). Inwestować w maseczkę?
@Slupper: no wiesz jednorazowo to raczej nic nie da, by zadbac porządnie o skóre to trzeba robic skin care gdzie m.in stosuje sie maseczki ale tez nie trzeba, temat dość rozległy w zaleznosc od preferencji. ale warto spróbować może sie wkrecisz przez to i zadbasz lepiej o skóre twarzy 6 zł to nie majątek i raczej nie zbiedniejesz
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: Rozumiem. A nie będziesz miał nic przeciwko jeżeli nie będę stosował takich maseczek? Bo ja właściwie do kauflandu nie chodzę. Późno wstaję i od razu do roboty musze iść. Późno też kończę więc nie mam kiedy się wybrać :/