Wpis z mikrobloga

Niebiescy narzekają na brak zainteresowań i hobby u kobiet, a sami czym się interesują?

- "liczyłem, że zaroocham ale mnie olała dla chada"
- "czy się myć po przyjściu do divy?"
- "jak myślicie, ilu bolcom popuściła szpary?"
- "spotkałem się z tinderówką, dała się przelizać na pierwszej randce, ale segzu już nie było, co robię nie tak?"
- "moja żona od kiedy urodził się nam syn rzadziej ma ochotę na seks"
- "różowa ma mniejsze libido niż ja, mimo to kocham ją i chcę z nią być, jak ją namówić, by pozwoliła mi mieć kochankę?"
- "jak kobieta mówi, że miała trzech, to trzeba to pomnożyć przez trzy"
- "mokebe dostałby za darmo "
- "jak kobieta mówi, że wiele przeszła, to znaczy, że wiele przeszło przez nią. Bzikaj i zostaw".
- "kobiety trzeba ubezwłasnowolnić i pilnować, żeby się nie puszczała i była dziewicą do ślubu, jednocześnie jeśli nie chce mieć dzieci, to przymusowo zapładniać".

To są te mityczne zainteresowania, hobby i pasje niebieskich. Tylko jedno im w głowie. Niczym nie różnią się od kobiet, no chyba że w częstotliwości piertolenia o roochaniu, bo tu biją kobiety na głowę. Natura.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #heheszki #blackpill #seks
  • 38
  • Odpowiedz
@Kotouak: no ten którego znam to jest zmęczony tą atencją od kobiet, bez problemu jakby chciał to by zaliczył więcej lasek ale on ma to w dupie. Wiadome że rucha bo libido ale dużo lasek olewa, raczej nie zagaduje to już mu się musi laska naprawdę spodobać, dlatego ja mu wierzę w jego historię bo to normalny zwykły koleś. I z tego co on twierdzi to nie ma znaczenia czy laska
  • Odpowiedz
@Kotouak To nie jest tak że ktoś się boi inteligentnych kobiet, to po prostu nie jest tak atrakcyjne jak się wydaje. W ogóle inteligencja jest przeceniana jako wartość. Wystarczy że ktoś nie jest głupi jak but, potem jest ważniejsze żeby się dobrze czuć przy takim kimś.
Może być tak że taki inteligencik szuka okazji żeby zabłysnąć i pokazać swoją wyższość co też nie jest atrakcyjne
  • Odpowiedz
@Kotouak: wiem. Co do tego kolesia to nie rozumie czemu nie poszedł na modela, ja jakbym miał kilka propozycji jak on to bym w to poszedł. A ten woli normalnie robić, cóż jak kto woli
  • Odpowiedz
Powiedział że to nie dla niego i tyle. W ogole on ma super gęste włosy i mógłby zapuścić i zrobić jakąś fajną fryzurę a on woli się strzyc raz na jakiś czas maszynka na kilka mm i wyjebka. Intrygujący człowiek @Kotouak
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: blog.meteomodel.pl zobacz ile tam kobiet, panowie sobie dyskutują o pogodzie z naukowego punktu widzenia a kobieta jak jakaś się pojawi to tylko by zapytać kiedy będzie ciepło. To jeden z setek przykładów.
  • Odpowiedz
@DrCieplak:

pff i co to ma udowodnić?
nawet nie znałam tego forum, a mimo to jak mnie coś zainteresuje z zakresu meteorologii, to sobie wejdę i poczytam. Nie korzystam z forów tematycznych związanych z moimi zainteresowaniami a nawet jeśli już należę do jakiejś grupy na FB to się na niej nie udzielam. Jak widać wy niebiescy macie strasznie zero-jedynkowe myślenie - jak laska się interesuje żaglowcami ale nie przesiaduje na forum
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: dużo facetów narzeka na brak hobby u kobiet, kiedyś przecież pokazałam fragment forum bracia samcy gdzie tam jak koleś podał przykład znajomej która się interesuje architekturą i został wyśmiany że jego koleżanka to na pewno tylko udaje i takie tam. Albo wpisy na wykopie o "Netflix and chill"
  • Odpowiedz