Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #niedziela #niebieskietabletki #taxi
Moj partner ma 48lat, a ja 27. Bardzo go kocham ale juz mnie #!$%@? to wszystko... Chcial wczoraj poszalec ,czyli trzeba kupic cos na meskie problemy ,godzina 22 ...wziełam taxi i jezdze od apteki do apteki,okazalo sie ze od poczatku miesiaca nie ma aptek dyzurnych... rozmawiajac z panem taksowkarzem ,ktory czesto mnie wozi powiedzialam po co do apteki mialam jechac... uratowal i odsprzedal mi bo mial bo z roznymi kolegami jezdzi i czasem potrzebuja. Tabletki mocne ale szalu nie bylo,nawet nie peklam ... w sumie zadna nowosc... ale wygralo to ze siedzie pol godziny temu i sie maluje przy oknie i slysze jakas babke "nie martw sie jestem z toba" nagle domowon i wchodzi moj facet ... jak pod sam dom moz a przyjsc z #!$%@? dziwka i jeszcze nie miec wstydu. Sprzezywal mnie od jebnietych i poszedl sie myc... ale no tak ja jestem debilka ... zapomnialam... #dziwki ##!$%@? #takamilosc #dupczyinne #damrade
  • 5
  • Odpowiedz
@Kokosowanutka00: zabawcie się tak że on będzie cię wypożyczał innym.
Przyjdzie taki do mieszkania, da twojemu trzy stówy i twój mu powie: " masz 45 minut"
I potem ty przez 45 minut będziesz spełniać zachcianki gościa, poczujesz się prawdziwą kobietą, poznasz swoje miejsce na ziemi, będziesz spełniona.
  • Odpowiedz