Wpis z mikrobloga

@mieszanin:
Fakt, czwórkowy jakiś taki znacznie bardziej męski był xD IV miała świetny design jednostek, ogólnie cały hejt który spłynął na tę grę był IMO kompletnie niezasłużony(poza kwestiami technicznymi, bo tu faktycznie było nieciekawie). Ludzie mieli ból dupy głównie o to, że gra jest inna od 3, a nie że jest zła sama w sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - @mieszanin: 
Fakt, czwórkowy jakiś taki znacznie bardziej męsk...

źródło: obraz_2024-03-18_142136811

Pobierz
  • Odpowiedz
@mieszanin:

technicznie nie jest tak źle, kasy brakło po prostu na dokończenie a za tym czasu

Teraz, po premierze to była tragedia, w Polsce o ile mnie pamięć nie myli, to w pudełku wydali wersję od razu z dużym patchem(2.0), ale za granicą to wyglądało bardzo słabo z tego co pamiętam, a to jeszcze nie były czasy gdzie łatwo można było sobie z neta pobrać patcha, bo nie każdy go w
Zgrywajac_twardziela - @mieszanin: 
technicznie nie jest tak źle, kasy brakło po pros...

źródło: obraz_2024-03-18_143600809

Pobierz
  • Odpowiedz
W mitologii tytani byli bodajże potomkami bogów, i byli olbrzymami w połowie drogi pomiędzy człowiekiem a bogiem, wiec by pasowało, ale jak to się ma do lore hirołsków to nie wiem xd


@Zgrywajac_twardziela: @mieszanin To może być różnie, bo Erathia to była planeta, a diabły to kosmici, którzy przybyli z innego wymiaru ją podbić (stąd portale). Sam się zdziwiłem, że lore hirołsów to nie takie high fantasy, tylko sci- fi fantasy.
  • Odpowiedz