Wpis z mikrobloga

@B_Q_P: problemem ich przymusowych robót są:
- prawa człowieka
- koszta ochrony przewyższające zysk z ich pracy
- nawet jakby nie liczyć kosztów pilnowania, to musieliby pracować bez przerwy do 3000 roku n.e.
  • Odpowiedz
@Jogurt123: same POTĘŻNE afery, pan minister przeklinał i jadł ośmiorniczki, jakaś firma zrobiła przekręt i nie dało się tego w żaden sposób powiązać z odpowiedzialnością rządu. Same tzw. heavy hitter, przekonałeś mnie. Afery PiSu na setki milionów czy wpuszczanie tysięcy losowych ludzi z batustanu na hejnał można przy tym usprawiedliwić, otworzyłeś wszystkim oczy
  • Odpowiedz
@Wap30

@Jogurt123: same POTĘŻNE afery, pan minister przeklinał i jadł ośmiorniczki, jakaś firma zrobiła przekręt i nie dało się tego w żaden sposób powiązać z odpowiedzialnością rządu. Same tzw. heavy hitter, przekonałeś mnie. Afery PiSu na setki milionów czy wpuszczanie tysięcy losowych ludzi z batustanu na hejnał można przy tym usprawiedliwić, otworzyłeś wszystkim oczy


@Wap30 oczywiście masz rację... Twój obiektywizm mnie przekonał.

- syn premiera pracujący dla twórcy Amber gold
-
Jogurt123 - @Wap30
@Jogurt123: same POTĘŻNE afery, pan minister przeklinał i jadł ośm...

źródło: temp_file7336957175594181203

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jogurt123: matko boska, chcesz powiedzieć że jakaś firma zrobiła piramidę finansową, gdzie kompletnie i całkowicie dobrowolnie ludzie wsadzali swój hajs, a potem go stracili przez jej nieuczciwe praktyki? A do tego na stanowisku niedecyzyjnym akurat pracował tam syn premiera, i do dzisiaj nie udało się wywnioskować z tego absolutnie nic niewłaściwego, mimo powołania komisji śledczej?

Masz rację, cała ta wielokrotnie większa kasa, którą PiS pod rygorem fiskalnym wyciągnął z Polaków a
  • Odpowiedz
@Wap30

@Jogurt123: matko boska, chcesz powiedzieć że jakaś firma zrobiła piramidę finansową, gdzie kompletnie i całkowicie dobrowolnie ludzie wsadzali swój hajs, a potem go stracili przez jej nieuczciwe praktyki? A do tego na stanowisku niedecyzyjnym akurat pracował tam syn premiera, i do dzisiaj nie udało się wywnioskować z tego absolutnie nic niewłaściwego, mimo powołania komisji śledczej?


Masz rację, cała ta wielokrotnie większa kasa, którą PiS pod rygorem fiskalnym wyciągnął z Polaków
  • Odpowiedz