Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W mojej rodzinie szerzy się szujostwo, na początku razem z tatą im wtórowaliśmy pizgając z nich bekę przy nich, ale te wybitne jednostki teraz próbują szerzyć swoją prawdę objawioną dalej. Przestało być zabawnie jak przekonali nawet moją matkę, bo przecież jak to możliwe, że ludzie nie spadają z Australii xD. Zaczyna gadać głupoty, że ona to ma umysł otwarty i dla nie ziemia to może być nawet kwadratowa...Filmiki Scifuna nie podziałały na tą elitę, bo są za trudne xD.
Jak byście reagowali? Kończy mi się cierpliwość dla tych debili. Wkurza mnie to, że często wprost mówią, że ja z tatą jesteśmy tumany skończone, a oni to wybitni myśliciele. Chciałbym tylko, żeby zamknęli mordy i nie poruszali tego tematu przy mnie, bo to uwłacza mojej inteligencji, ale zaraz po tym jak to powiem to wyzywają mnie od głupków.
#plaskaziema #szury



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Trollować, obserwować.
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: ale co Ciebie intresuje co inny mysla, robia itd? Tez mam w rodzinie takich wolnych myslicieli ale nie rozmawiam z nimi na te tematy bo to sie mija z jakimkolwiem celem. To sa ludzie, ktorym jak podasz twarde argumenty to powiedza ze to manipulacja itp. Jezeli na cos nie masz wplywu to sie tym nie przejum i zostaw w spokoju!
Przestało być zabawnie jak przekonali nawet moją matkę, bo przecież jak to możliwe, że ludzie nie spadają z Australii xD


@mirko_anonim: to im jeszcze wytłumacz, że to nie juesej i Australia nie jest po przeciwnej stronie globu