Wpis z mikrobloga

#diablo3 #diablo #gry #konsole #xbox #pcmasterrace

Kupiłem sobie paczkę prime evil na Xbox, ograłem d2r
I odpaliłem pierwszy raz w życiu d3, i pierwsze wrażenia są słabe :/ pomijam że graficznie wygląda jak jakiś wow albo gra na telefon,

Najbardziej uderzyło mnie póki co zmienione UI w wersji konsolowej, aż musiałem sprawdzić czy na pc to tak samo wygląda, chodzi o to jak wygląda inventory, brak tego charakterystycznego układu z wizerunkiem postaci gdzie robi się drag and drop żeby wyposażyć postać.

Brak drzewka skili jak w D1 i D2,

Zmieniony mechanizm potionow. Gram na normalu a jeszcze nie użyłem żadnego.

Nie wiem czy to kwestia gry na konsoli i na pc jest tak samo źle. Ogólnie gra utraciła klimat poprzednich części. Dojadę do końca bo niedługo będę miał d4 w gejpasie, i mam nadzieję że będzie trochę lepiej
  • 5
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin:
to nie kwestia konsoli, d4 ma drzewko a nawet dwa, ale równie dobrze może ich nie mieć bo głównie ono daje iluzję wyboru niż realny wybór znacząco zmieniając rozgrywkę albo umiejętności. diablo zostało maksymalnie uproszczone

następcą diablo 2 zostało path of exile, ew. last epoch ale tam mało do roboty jest, zbyt świeża gra.
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin: Ten dziwny system rozwoju to akurat zaleta tej gry, jest prosty, przejrzysty i pozwala na eksperymentowanie.

Zmieniony mechanizm potionow. Gram na normalu a jeszcze nie użyłem żadnego.

Bo tak naprawdę grasz na super łatwym, to jest poziom dla osób które chcą tylko poznać historię bo gra przechodzi się sama.
Syskiev - @TakiSeLogin: Ten dziwny system rozwoju to akurat zaleta tej gry, jest pros...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-18 101411

Pobierz
  • Odpowiedz
@Syskiev: @TakiSeLogin Osobiście fabułę też bym proponował zaczynać już od poziomu ekspert a kończyć ewentualnie na mistrzu albo może nawet na pierwszym poziomie inferno, żeby przechodzenie historii chociaż czasami stanowiło jakiekolwiek wyzwanie. To w ustawieniach gry przed startem rozgrywki wybierasz.
  • Odpowiedz