Wpis z mikrobloga

@AltCtrlSpace Wojny klonów (Serial) Wojny klonów (Film animowany) Parszywa zgraja (Serial) han solo (film) Obi-wan Kenobi (serial) Rebelianci (serial) łotr 1 (film) książka boba feta (serial) Ahsoka (serial) Ruch oporu (Serial) i jeszcze takie dodatkowe historie jak opowieści Jedi (mini serial) lub też wizję (Star Wars w świecie animę) (tego nie trzeba oglądać żeby poznać Lore star wars w całości)
  • Odpowiedz
  • 2
@power-weak jeszcze Gra o Tron jest w mojej topce i Breaking Bad. Za kilka miesięcy będę mógł od nowa oglądnąć Snowa i jego przygody.
Co ciekawe, kiedyś byłem nawet przeciwny Star Warsom bo wydawały mi się takie bardzo na hajs nastawione. Może i tak jest ale to jednak kawał dobrej roboty.
  • Odpowiedz
@haabero zgadzam się aczkolwiek na Disney+ jest specjalnia kategori że są wszystkie filmy i seriale w odpowiedniej kolejności a on chyba ma Disney+ jeśli oglądała Seriale z Star wars
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace z tego co pamiętam to 5 i 6 odcinek książki boba feta jest kontynuacją Mandaloraina po 2 sezonie ale przed 3 sezonem Mando ale dla pewności polecam obejrzeć po sezonie 2 Mando Książkie boba feta (cały serial) a dopiero potem sezon 3 Mando
  • Odpowiedz