Wpis z mikrobloga

problem z wodą w aucie po deszczu.

auto poszło do blacharza, ten stwierdził, że szyba czołowa była źle wklejona albo się rozkleiła, nie wiem, wkleił nową.

woda wcześniej dość długo stała, potop był pod dywanikami. udało mi się odsunąć wykładzinę po stronie kierowcy i pasażera z tyłu oraz wyjąć te wszystkie zamoczone gąbki, jakieś waty i przy okazji pozbyć kilku litrów wody. ale tylko po jednej stronie, bo po drugiej nie potrafię się dostać, a i nie umiem wyjąć foteli. w każdym razie po osuszeniu zauważyłam, że pojawia się minimalna ilość wody po stronie kierowcy nie wiadomo skąd, skoro nie pada od dłuższego czasu. nie znam się na tym i nie wiem co robić. czy to możliwe, że blacharz źle wkleił te szybę? mechanik ogólnie odmówił pomocy z tym problemem i nie wiem gdzie dalej iść jesli po deszczu będzie znów to samo.

#samochody #mechanikasamochodowa
  • 5
@ToRowniezPrzeminie: kilka wiader wody sru na szybe i patrzec czy nie leci gdzies spod deski

mi woda nawiewem leciala jak sie odplyw zatkal. Po zlaniu woda z weza od razu bylo widac jak mi woda leci na dywanik z newiewu na nogi