Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałem płyty warstwowe PIR między krokwiowo dać ale krzywo mam między tymi krokwiami tak że ja pie****, co wycinam to krzywo, można oszaleć, chyba rok mi zejdzie żeby to zrobic :(
Pytanie - czy jest jakiś sensowny sposób odwzorowania szerokości pomiędzy krokwiami i naniesenia na płyte? Jakiś materiał? Cokolwiek?Na dlugości 1,2 m jest nawet 5-10 mm różnicy i zeby tylko w jednym miejscu a to w kilku eh.

#budujzwykopem #remontujzwykopem #budownictwo
  • 8
via Android
  • 0
@darek-jg zgadza się, tyle że pianka niskoprężna ma lambdę 035 a ta płyta PIR 022 więc różnica jest potężna, dlatego nie wziąłem wełny bo najlepsza wełna 031, byłoby chociaż dokładnie, bez dziur
@JACCU: mam u siebie thermano nakrokwiowo - mega sprawa. Między krokwie dałem jednak wełnę bo po tych płytach to mam wrażenie, że slychać jak każdy robak biegnie.
Na Twój problem, moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem jest pianka niskopręzna - tak ja zasugerował @darek-jg. Dopier*ol tak by wszedzie wlazła, a jak sie rozpręży i bedzie wystawać niżej niż płyta to dotnij na równo, a potem daj te taśmę aluminiową i będzie gites.