Wpis z mikrobloga

@badreligion66: no ja #!$%@?, przecież nie o to chodzi w byciu ministrem obrony. Czy was już powaliło z tymi wymaganiami? płaszczak robił dokładnie to co powinien: nic, przy kontrolowaniu dziwnych komisji jak ta macierewicza również nic.
Będąc ministrem obrony korzystasz z limuzyn, rozkazujesz organizować pikniki, zatrudniasz kuzynostwo, znajomych, odmawiasz podpisywania jakiś bzdur co podstawiają ci "pracujący" w ministerstwie, no i ewentualnie tuszujesz to że nic nie robiono jak z tym że
@badreligion66

Myślę że wszystkie dotychczasowe afery pisu związane z przytulaniem państwowych pieniędzy typu "willa plus" czy ze sprzedażą Lotosu, całkowicie przyblakną jak zaczną badać historię tych zakupów robionych przez ekipę kuwetowego Kaczyńskiego.

Astronomiczna kasa wydawana na szybko, bez przetargów, opierająca się na strachu społeczeństwa przed Rosją i przez to społecznie akceptowalna. I wszystko to organizowane przez najbardziej zdemoralizowaną władzę w historii III RP. Która to do tego głęboko wierzyła że będzie rządzić
#!$%@?ć płaszczaka, ale to że tweet pochodzi z konta MONu mi się nie podoba. To powinien był napisać Kosikak albo Kamysz albo któryś z wiceministrów, ale nie z konta MON. Natomiast na plus, że rzecznik się podpisał a nie "zespół mon".