Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: Nieprawda, u mezczyzny liczy sie przede wszystkim czy ma kochany charakter, czy jest opiekunczy i mily, czy slucha i rozumie. Cialo, twarz nie ma znaczenia, po prostu wystaczy podstawowa higiena i umiejetnosc podcierania dupy po sraniu. Osobiscie lubie wieksze brzuszki, bo sa cieple, miekkie i mozna sie tulic i usnac na takim.
@thighslapper0: dla ciebie, no ja wiem że niektóre kobiety mniej zwracają na wygląd tylko bardziej ma charakter. Nie zmienia to jednak ogółu, atrakcyjność fizyczna szczególnie na etapie poznawania się odgrywa dużą rolę i nic tego nie zmieni.
@Runaway28 poznawalam swojego przez internet gdzie nie wiedzielismy jak wygladamy, ile mamy lat itp, jak sie spotkaliśmy to niebieski myslal ze mam z 18 xD ale to komplement dla mnie, chociaż myślałam dlugi czas ze wyglądanie na mlodsza niz sie jest to zla cecha, bo kazda dziewczyna w moim wieku wyglada ode mnie doroslej. Wiec powiem tak: wole przez pol zycia byc sama i trafic na mezczyzne perle, niz chwytac sie czegokolwiek.
@thighslapper0: no i w tej chwili tylko stwierdzasz mnie w moich przekonaniach. Zresztą nie tylko moich. Nie od dziś wiadomo że kobiety wolą być same niż być z kimś co nie spełnia ich wszystkich wymagań.