Wpis z mikrobloga

Nie grałem w nic już wiele lat. Czas ponadrabiać. Powiedzmy, że kupiłbym xboxa albo ps5.

Tylko, że nie chcę wydawać 5500 zł na TV OLED 55 cali. Szukam jakiegoś kompromisu, polecicie co kupić żeby się spoko grało? Raczej monitor, a nie TV.

Jaką rozdzielczość, ile cali, jakiś konkretny monitor?

#ps5 #xbox #pcmasterrace #konsole
  • 12
@robertx projektory są do dupy. jarałem się przez lata, ale kolega kupił i mam szansę porównać. mój oled 65 cali daje lepsze wrażenia, chociaż kolegi ekran jest większy. wyleczyłem się z projektora do grania
@PotwornyKogut tani projektor chiński można spróbować, żeby nie wydać tysięcy do testu, ale fakt, że projektor ma grube wady, o których się nie mówi zachwycając się rozmiarem ekranu.
Czyli hałas, umiejscowienie, miejsce na rzut, dźwięk, oświetlenie, cena.
Ma swoje zalety ma i wady, najlepiej mieć i telewizor i rzutnik ;)
@robertx: @PotwornyKogut potwierdzam, jeden z największych zwodów dla mnie to projektor do grania. Raz w życiu w knajpie grałem na takiej high endowym gamingiwym projektorze to faktycznie, tutaj możnaby pomyśleć, aczkolwiek OP nie chce wydać na TV 5500 to nie wyda na projektor 14000.

@oficjalne_konto jakby kupno konsoli by siedzieć przy monitorze to jest taki średni pomysł. Jak już chcesz spędzać czas przy biurku na fotelu to kup sobie komputer po
Dla mnie granie na kanapie przed telewizorem to było to doświadczenie gejmingowe. Gram w gry juz od atari, poprzez amige i potem tylko pc. ale kilka lat temu kupiłem sobie pierwszą konsole, ps5 i jak włączyłem pierwszą grę siedząc na kanapie z padem w rękach to było takie wow. Że jak to? Na kanapie, na telewizorze, z padem? Zajebiste. Teraz byłem na wyjeździe i grałem tylko na monitorze, a potem w domu