Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co byście wybrali:

- samotność i początek związanych z tym problemów z psychiką, mieszkanie samemu, problem ze znalezieniem partnera od dwóch lat
- powrót do ex który/a zdradził/a i oszukiwał/a za jego/jej namową, obiecujący poprawę i złote góry

#zwiazki #pytanie #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co byście wybrali?

  • Samotność 92.2% (154)
  • Powrót do ex, który/a zdradził/a 7.8% (13)

Oddanych głosów: 167

  • 10
@mirko_anonim popatrz na to z drugiej strony - jak można szanować partnera, którego zdradzasz i oszukujesz, a on i tak stoi przy tobie wierny jak pies. Co z tego, że w swojej uciemiężonej psychice odnajdziesz złudzenie szczęścia w ramionach "ukochanej" osoby, jeśli wszyscy będą widzieć, że nie masz za grosz szacunku do samego siebie, więc go nie otrzymasz od nikogo, a tym bardziej od takiego partnera i prędzej czy później to i
@mirko_anonim samotność nie tworzy problemów z psychika tylko uwydatnia te które już masz i możesz zacząć nad nimi skuteczniej pracować gdy zaczniesz nie będąc w związku. Mieszkanie samemu ma swoje plusy i minusy ale ogólnie jest lepsze niż mieszkanie z nieodpowiednią osobą. Jak masz problemy z psychika to związek tego nie naprawi a nawet sprawi że albo nikogo nie dasz rady znaleźć sobie bo wszyscy będą Cię odrzucać albo znajdziesz kolejną co
@Kitku_Karola: a może facet się czuje samotny - tylko tyle i aż tyle? chce spełniać naturalną potrzebę rodziny i prokreacji? nie musi wy tym celu przechodzić kilkuletniej psychoterapii, nie musi mieć depresji, nie musi brać SSRI
@Dietetyq op brzmi mocno depresyjnie więc lepiej by to sprawdził a jeśli do tego pokazuje tym pytaniem jak bardzo mocno mógłby się nie szanować to wg mnie taka psychoterapia by mu się przydała. Człowiek z wyższym poczuciem własnej wartości by nawet nie pomyślał o opcji powrotu do ex która go/ją zranił/ła więc brzmi to niepokojąco po prostu dla mnie. To co zrobi op to jego decyzja ale chyba warto by wiedział że
@mirko_anonim: zaznaczyłem,że lepiej wybrać samotność, ale dlatego,że ja bym dla siebie tak wybrał, a teraz myślę,że nie dla każdego to jest dobre, czasami może lepiej wybrać inaczej. Czy poza zdradą partner/ka była ok? Bo jeśli związek poza tym był spoko, to właściwie czemu nie, można zacząć jeszcze raz. Jest możliwość kolejnej zdrady, ale to w każdym związku.