Wpis z mikrobloga

@ExtraIntrowertyk: moje ulubione to "Bajka o Kolorach" i "Freak Show", ale to też dobre, zresztą wszystko u nich dobre a co najmniej ciekawe, trochę żałuję że rap w Polsce nie szedł w tą strone meinstreamowo, ale cóż zrobić, Prawo Kopernika-Greshama jak widać nie tyczy się tylko pieniądza.
@ZielonaOdnowa potwory moje zdecydowanie top 1 ale to co wymieniłeś też znam i lubię ( ͡º ͜ʖ͡º) rap że słuchaczami rozkłada się dokładnie tak jak społeczeństwo, 80% ludzi to szara masa słuchającego tego co modne no i taki mamy efekt że tacy goście nie są znani i lubiani na tyle ile powini być
@ExtraIntrowertyk: ja tam nie jestem ekspertem, poprostu ich muzyka mi się podoba, a i wole słuchać ich niz najpopularniejsze w Polsce chyba teraz kolorowe utwory tworzone pod pryncypatem jakichś cygańskich książąt płaczących że ich mama nie kochała. Kleszcz z Kopruchem posypani Abradabem bardziej mi podchodzą.
@ExtraIntrowertyk: nie wiem, moje playlisty są skomplikowane i na pewno nie ograniczają sie do jednego rodzaju muzyki. Lubie różna muzyke, jak coś mi podejdzie zwykle nawet nie zwracam uwagi co to.
Jeśli miałbym wskazać czego słucham z pl rapu to po Kopruchu i Kleszczu byłby chyba najczęściej Donguralesko