Wpis z mikrobloga

@selflessness a to bardzo dobrze, że blokują popieram cały sercem. Ukraina tak się już panoszy, że trzeba ich do pionu ustawić. Niszczy naszą gospodarkę, wyciąga socjal i wykorzystuje poluzowanie prawa. W dodatku nie są objęci cłem, ani innymi wytycznymi handlowymi. Żebym był premierem to za koszt amunicji bym ich zmusił do handlu w inny sposób. Manipulacja to to, że w cyklu całej unijnej gospodarki więcej oni sprzedają widziałem wykresy. Zatem jedna jaskółka
@selflessness nic nie zarabia ponieważ odejmij sobie pomoc jaką na nich kładziemy. To są grosze, które zarobiliśmy, jakbyś miał jeden budżet domowy i podzielił na kupki go. Co z tego, że na jeden masz trochę plus a na drugiej minus, który zjada resztę budżetu. Takie baje to możesz sobie komuś innemu wciskać. Ukraina powinna zostać objęta cłem bezwględnie jako kraj zewnętrzny i niech oddaje kasę, która jest nam winna. Jeszcze powinni unormować
@selflessness pieniędzy niestety nie można rozciągnąć, ale można je drukować. Zatem pisze jak jest. Ukraina w pewnym sensie mieli kasę, która dostaje plus to co od Polaków dostała. Zatem wykresy przedstawiające ten handel nie są takie realne w całym aspekcie. Żeby nie było wojny to i handel inaczej by wyglądał.