Wpis z mikrobloga

Od samego początku ten film wydawał się być złym pomysłem. Wypuścić reboot Kruka, jednego z najgłośniejszych filmów o superbohaterach wszech czasów z tragicznie zmarłym na planie Brandonem Lee w dobie schyłku popularności tego typu kina rozrywkowego (fatalne wyniki ostatnich adaptacji Marvela i DC dobrze to niestety pokazują) to przepis na strzał w kolano. Bill Skarsgård to świetny aktor (tak samo z reszta jak jego ojciec i bracia), jednak całkowicie nie pasuje do tej roli. Bądźmy szczerzy, po pierwszej zapowiedzi wygląda to strasznie generycznie i nijako, nawet ociekające krwią sceny akcji mogą tego nie uratować. Oczywiście znajdą się tacy, którym akurat zwiastun przypadnie do gustu (szanuję ich zdanie), ale ja raczej nie spodziewałbym się, żeby nowa ekranizacja komiksu Jamesa O'Barra osiągnęła wielki sukcesu w box office, choć oczywiście mogę się jeszcze zdziwić (pożyjemy zobaczymy). Mimo wszystko wpierw polecam obejrzeć pierwszą adaptację z 1994 z Brandonem Lee (co do kontynuacji, to się nie wypowiem, tak samo serial z Dacascosem jest dla mnie zagadką).
#film #filmakcji #superbohaterowie #kruk #zwiastun #trailer
CulturalEnrichmentIsNotNice - Od samego początku ten film wydawał się być złym pomysł...
  • 5
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Kurva, podpalana kobieta, no kto by się spodziewał.
Nie wiem co to będzie, jedynki też nie uważałem za jakieś dzieło wybitne, ale był klimat i bardzo dobre nawiązanie do komiksu, tutaj widzę to będzie połączenie zmierzchu z punisherem :)
I do tego gówniana muzyka w stylu Imagine Dragons, s reszta to pewnie usmolone rytmy.
Kto pamięta o.s.t z pierwszej części, oraz numer Burn TC w scenie na poddaszu, ten wie.
  • Odpowiedz