Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy mam bekę z tych ekspertów i dziennikarzy piszących, że Barcelona sprzeda go do Arabii xD na koniec dnia liczy się jego decyzja mając ważny kontrakt jeszcze 2 lata. Nawet jakby miał odejść to najpewniej mls jakieś Los Angeles. Już widzę, że aneczka leci tańczyć z Arabami jak całą karierę blokowała kierunek premier league bo jej się Anglia nie podoba xD I niech siedzi i nabija bramki chociaż w LM #mecz #pilkanozna #lewandowski #fcbarcelona
Wezzore-04 - Od kilku miesięcy mam bekę z tych ekspertów i dziennikarzy piszących, że...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
To podaj jakieś linki do tych ekspertów bo ja nie słyszałem ani nie przeczytałem czegoś takiego. Dla wszystkich jest raczej jasne że jeśli miałby odejść to raczej jakieś MAJAMI dla Anny a nie tam SaudiArabia.
  • Odpowiedz
na koniec dnia liczy się jego decyzja mając ważny kontrakt jeszcze 2 lata.


@Wezzore-04: Bo nigdy nie zdarzyło się, że klub "zmusił" zawodnika do podjęcia decyzji.
  • Odpowiedz
@rooger hazarda czy bale nie mogli zmusić w Realu. Czy maguire w United. Jak będzie chciał to będzie zarabiać na ławce rezerwowych do końca kontraktu. Mbappe też nie zmusili w PSG i odchodzi za darmo
  • Odpowiedz