Wpis z mikrobloga

@lukies2221: myślę, że nawet mogło być tak, że nikt donosa nie jebnął. Gość z niczym się nie ukrywał, wprost pokazywał, że mieszka na działce praktycznie całorocznie. Nagrywał filmy jak ociepla rury żeby zimą mu woda nie zamarzała, na live opowiadał o małżeństwach, które mieszkają tam cały rok tak jak i on. Kwestią czasu było, aż się ktoś tym zainteresuje szczególnie jak #!$%@?ł narzędziami dzień w dzień na tej działce. Ewentualnie sąsiad
@Kamilek2323: Kilka tysięcy osób w taki sposób żyje na działkach ROD w miastach oraz na obrzeżach dużych miast i nikt nikomu dupy nie zawraca. Nie licząc kilku wykopków, którym dupę ściska, że młody chłopak coś robi, a najwięcej papla, że jest prywaciarzem. Straszne rzeczy( ͡° ʖ̯ ͡°) Niech jeden z drugim przejedzie się po swojej okolicy i zobaczy jakie wille są na RODach i jak ludzie mieszkają
@Kamilek2323:

myślę, że nawet mogło być tak, że nikt donosa nie jebnął. Gość z niczym się nie ukrywał, wprost pokazywał,


Tak, wystarczyło, że ktoś podesłał link do jego kanału, a jeśli tak zrobił, to strasznie to słabe. Co innego się pośmiać z jego poczynań albo napisać mu jakiś kąśliwy komentarz pod filmem, a co innego #!$%@?ć tak, żeby miał problemy. Jest jaki jest, ale krzywdy nikomu mieszkaniem tam nie robił, a
@tralala101: a ja to Ci mówię wydaje mi się, że tam się ktoś od nich zainteresował, a nie wykopek donos puścił. Jak gość jest na tyle głupi, że upierał się na live i na filmach, że ten ROD to taki, na którym może mieszkać całorocznie oraz, że jak kupił to jest to JEGO i koniec kropka, a nie żadna dzierżawa. Nie ukrywał żadnych adresów ani nic na filmach, a jak tutaj