Wpis z mikrobloga

Natknąłem się dwa dni temu na post na reddicie: https://www.reddit.com/r/germany/comments/1bcvkh9/found_keys_today_during_my_bike_ride/ - to jest kurde genialne... Tylko nie wydaje mi się, żeby Poczta Polska to ogarnęła, bo jest słaba i nie ma tylu skrzynek pocztowych komfortowo rozłożonych co Deutsche Post XD Jak byście widzieli taką usługę, ale świadczoną przez InPost? Brelok z napisem "Znalazłeś mnie? Oddaj mnie w najbliższym Paczkomacie" i do tego kod, który by się wpisywało na terminalu Paczkomatu. No i zarejestrowana plakietka wraz z przyczepioną zawartością od razu leci na paczkomat wybrany przy rejestracji, powiadomienie dla wlasciciela na apce/mail - odpada problem, kiedy zgubione klucze zawierają też klucz do skrzynki pocztowej... Jak podrzucić im ten temat? Pracowałem w Call Center bardzo dużej firmy i wiem, że na ogolnym kanale komunikacji to utknie już na pierwszym konsultancie i nie poleci "wyżej". Jakieś propozycje? [Post wrzuciłem też na r/polska] #inpost #kiciochpyta #pytanie #paczkomaty