Wpis z mikrobloga

Szury, jak tam te wasze śmiercionki? Ludobójcze szczepionki na covid, które miały zabić 3/4 ludzkości? A co z totalitaryzmem sanitarnym? Umarł tak sam z siebie bez żadnych większych protestów? Coś słabe te wasze NWO XD

Nie możemy zapominać o tej ich foliarskiej histerii

#neuropa #bekazprawakow #bekazszurow #koronawirus
  • 48
  • Odpowiedz
gościu od marca 2020 było wiadomo że mamy do czynienia z nowym wirusem kaszlu


@Adam_Prosty: AHA. A to nie wiedziałem. Może nie każdemu powiedzieli o tym "nowym wirusie kaszlu". Aż Sobie zapisze. Nowy Wirus Kaszlu. Będzie zaraz za szczepionkami od masowych śmierci z grafenem aktywowanym 5G.

było wiadomo że szczepionki nie powstrzymują infekcji,

To już nowość - jak wymyślisz szczepionki które powstrzymują infekcję, dostaniesz Nobla.
jak już szurasz teoriami, to chociaż
  • Odpowiedz
jedynie mam wrażenie że po szczepieniu częściej mnie jakieś przeziębienia łapią


@Tanczacy_z_widlami: Mnie swędzi prawa łopatka. Sąsiadowi regał zaczął skrzypieć a najgorzej to miała Pani spod ósemki, bo umarła. Niby na raka, ale zaszczepiona była.
  • Odpowiedz
A przez takie #!$%@? zamordystyczne myślenie jak wtedy to tylko jakiś % ludzi przestał ufać lekarzom


@adammalysz1993: W czasie I wojny światowej grypa zabiła więcej ludzi niż wojna. Znalazłem kiedyś pracę naukową na temat protestów przeciwko noszeniu maseczek w czasie epidemii grypy 1918, i typy aby udowodnić spisek wchodzili do chorych, potem cześć z nich chorowała, lądowała na salach i umierała. I minęło 100 lat i znów się podobna sytuacja wydarzyła
  • Odpowiedz
@Heroina340:

osobiście polecam trolować ich narracją że "śmiercionka" to tak na prawdę mogło być antidotum, bo przecież Bill Gates, Sorosz i całe NWO to nie jacyś głupcy i zdają sobie sprawę że łatwiej jest sterować tymi "potulnymi" którzy się zaszczepili niż tymi co "wyłączyli tv i włączyli myślenie".

Więc najpierw dali owieczkom antidotum w postaci szczepionki, a teraz wypuszczają coś takiego że to populacja niezaszczepionych zacznie umierać.


Ciekawa teoria. Też sobie
  • Odpowiedz
tych posłusznych owieczek jest znacznie więcej niż niezaszczepionych, a oni potrzebują jak najmniejszej liczby, żeby było łatwiej kontrolować


@jinnoman: Ale to można im coś innego sprzedać, albo właśnie tak jak piszesz w pkt 2: im więcej tym więcej powikłań. Zdrowych silnych i świadomych którzy się nie zaszczepili wytruć jakimś syfem, a tych którzy wzięli szczepionke(antidotum) można dalej urabiać na wszelkie sposoby, co jakiś czas eliminując część populacji.

nature trudno kontrolować. Może
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: to że się ludzią zakaże pić alkoholu bo rocznie umiera przez niego ileś set tysięcy czy milionów nie znaczy, że przestaną bić. Całkowicie pominołeś sens tego co napisałem niezależnie od dyskusji czy zakazay były podstawne czy nie jest jakas grupa z 10-20% ludzi nonkonformistów co bd robic na przekór a im bardziej się im będzie nakazywać tym bardziej nie będą tego robić i protestować dlatego polecać a nie nakazywać polecam.
  • Odpowiedz