Wpis z mikrobloga

@Krupier
Sam jesteś frajerem i to udowodniłeś bo mając tak duże doświadczenie w jeździe masz czelność twierdzić, że to ludzie są zawsze winni i że infrastruktura nie ma znaczenia.
Już ci napisałem, że trzeba byc debilem aby ktoś kto jest wyjezdzony zapomniał jak to jest gdy się zaczynało i wymagał od innych tego co od siebie.
Powinieneś wręcz świecić mądrością w tym temacie ale jedyne na co cię stać to powiedzieć że zawsze winni są ludzie.
Gdybyś to od ciebie zależało stworzenie infrastruktury to pewnie lawinowo przybyłoby wypadków a ty byś powiedział, że ludzie nie potrafią jeździć.
Tak bardzo zglebiles temat swoim błyskotliwym umysłem, że wysrales tak śmieszny i niepoważny wniosek.
Nie pisz do mnie więcej bo ja się nie zadaje z takimi betonami jak ty i unikam was jak ognia.
No chyba że musisz się zesrać

Jazda to chyba twoje życiowe osiągnięcie i teraz nasmiewawsz się z każdego kto popełnia błędy karmiąc swoje zakompleksione ego niepowodzeniami innych

Naprawdę nie wiem jakim trzeba być ...... żeby wniosek "ludzie nie potrafią jeździć" stanowił odpowiedź na to dlaczego są kolizje, wypadki itp.
Bardzo głęboka myśl Janusza o głębokim kręgosłupie moralnym i szerokich horyzontach myślowych.
"Ludzie nie potrafią jeździć" i cyk pora na csa

Ty pewnie potrafisz jeździć i robisz to doskonale ale za to masz problem z myśleniem

#prawojazdy
TakiSobieLoginWykopowy - @Krupier 
Sam jesteś frajerem i to udowodniłeś bo mając tak ...

źródło: Z(7)

Pobierz
  • 2