Wpis z mikrobloga

siema, jadę do Malagi niedługo i zależy mi na wypożyczeniu auta na 1 do 2 dni. Nigdy tego nie robiłem nawet w Polsce, a z tego co wiem to można się nadziać przy wypożyczaniu. Czy macie jakieś porady? Są wypożyczalnie z kaucją (chyba jest taniej) i bez kaucji... jakie wybierać? Jakieś konkretne firmy polecacie? Na co zwracać uwagę? Jak to jest z dowodem? Czy mogą brać skan/zabierać dowód (na pewno nie mogą ale jaka jest praktyka :)). Prosiłbym o poradę bardziej doświadczonych podróżników. Pozdro
#hiszpania #malaga #podroze #travel #wypozyczalniasamochodow #zwiedzajzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@rzezbi: siema na facebooku jest grupa polacy andaluzja czy cos tam malaga i co 2 post to polecaja polska wypozyczalnie, osobisice nie korzystalem bylem swoim
  • Odpowiedz
@rzezbi: dla spokoju głowy (kradzień, kolizja, odprysk kamienia, pęknięta szyba) nie bierz golasa, tylko dokup ubezpieczenie pełne (i wiedz, co w skład wchodzi). Zrób zdjęcia przy odbiorze, włącznie ze stanem paliwa i w takim stanie zwróć (nie zapomnij o umyciu auta). Nie zostawiaj dokumentów i wydrukowaną kopię. Kaucja czy brak kaucji w sumie nie ma znaczenia, bo jeżeli będą szkody, za które będziesz odpowiedzialny to i tak będziesz musiał się z
  • Odpowiedz
@rzezbi brałem auto w Maladze na lotnisku miesiąc temu. W moim przypadku był to Herz, ale w sumie to jedno wszystko. Auto wypożyczałem przez booking.com i można wziąć ubezpieczenie full insurance od booking. Ale jak będziesz na miejscu, to i tak będą ci sugerować, żebyś wziął jeszcze ich dodatkowe full. Ja nie wziąłem. Koniecznie musisz mieć dowód /paszport, prawo jazdy i kartę kredytową fizyczną na twoje nazwisko inaczej zapomnij, że dostaniesz auto.
johny-kowalski - @rzezbi brałem auto w Maladze na lotnisku miesiąc temu. W moim przyp...

źródło: image_picker_903D3159-5472-42FE-B3A3-6B9880B23A5B-50489-00000927B3D32AC4

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzezbi jak nie miałem swojego na miejscu to brałem od Litwinów mówiących po polsku, nie chcieli kaucji i totalna wy… ogólnie, jak zapytałem do jakiej kwoty odpowiadam w przypadku uszkodzeń to powiedzieli że do żadnej bo po to mają AC xd ale to takie auta 10-12 letnie. Jak będziesz chciał dam namiar
  • Odpowiedz