Wpis z mikrobloga

#warthunder Brakuję mi jakiegoś nowego trybu gry dla naziemek, ktoś wie czy ślimak w ogóle coś testuję? Mam wrażenie, że nowy kontent opiera się tylko na dodawaniu pojazdów drzewkowych/premium. Czemu nie zrobią jakiegoś nowego ciekawego trybu? Może coś z ogromnymi mapami dla top tierowych maszyn albo tryb PvE z rolami ala GHPC gdzie czołgi, samoloty i helki mają coś do roboty. Jakieś fajne eventy PvE dla czołgów drugo wojennych. Jakiś tryb gdzie jedna drużyna się tylko broni a druga atakuje a potem zmiana stron, wreszcie by się przydały te #!$%@? lemiesze do czegoś. Niech zaczną coś z tą grą robić, nawet wot ma czasem jakieś fajne eventy jak linia frontu czy coś takiego a tutaj nie dzieję się absolutnie nic. Zawsze walka o trzy punkty albo czasem o dwa. Pewnie nikogo ale po to jest wykop by pisać tu swoje wysrywy.
  • 5
  • Odpowiedz
@Morty1337: Marzę o naziemnym EC na OGROMNYCH mapach z przejmowaniem stref, atakiem obroną, polowaniem na jakieś konwoje czy inne punkty zaopatrzenia. Można by dodac miliony mechanik jak miny czy AI stanowiska z PPK które by osłaniały punkty do zdobycia ale wątpie ze się czegoś takiego kiedykolwiek doczekam xD
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że nowy kontent opiera się tylko na dodawaniu pojazdów premium


@Morty1337: ważne że kasa się zgadza gadzinom i więcej nie trzeba dodawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morty1337: Tylko gra jako całość jest bardzo złożona. Z tego co obserwuję to jakieś wydarzenia jednak bywają. Nie tak dawno były okręty podwodne, wcześniej roboty, aktualnie jest piłka i w kwietniu pewnie też coś będzie. Jeszcze kiedyś była Wojna Światowa, ale nie grałem i nie wiem jak była oceniana. Może to nie jest nic wielkiego, też bym wolał jakiś ciekawe bitwy na dużych mapach z urozmaiconymi zadaniami, ale przygotowanie czegoś takiego
  • Odpowiedz