Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? tej Dominice to się trafili towarzysze w ekipie zdrajcow XD Monika co #!$%@? się sama i Alex co nie bardzo kuma co się dzieje wokoło, sama ciągnie ten wózek i widać że chyba też ja to już irytuje XD trzymaj się tam albo skieruj podejrzenia na Alexa i kończ to sama bo nikt Ci chociaż nie przeszkodzi #thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
@panrebus: Narazie sie zdrajcy nie ruszą.Monika była przypałem.A nie sadzisz,ze zachowanie Alexa może być mylące?Jest medioznawcą,czy też idzie w tym kierunku,więc bym go nie skreslał.Możre celowo taká taktykę przyjoł,by dobrze wybadaç towarzystwo
  • Odpowiedz
@panrebus Właśnie Alex dobrze ogarnia grupę. Dominika może jest i wszędzie i z każdy dyskutuje, ale w sumie Alex po cichaczu analizuje zachowanie. Dominika nie wcisnęła się w każde towarzystwo, głównie dziewczyn. A Alex sam zauważył, że grupek jest kilka, mieszają się i powoli w nie wchodzi :) Dominika najchętniej by od razu wywaliła wszystkich, którzy myślą, ale nie połączy kropek, że to może też rzucić podejrzenia na nią. Bo ona też
  • Odpowiedz