Wpis z mikrobloga

Czekajcie, czyli jeśli pijany facet w klubie wyrwie trzeźwą laskę i pójdą do łóżka, to w tym momencie laska trafia do więzienia za gwałt, bo facet nie był w stanie wyrazić świadomej zgody na seks, prawda?
Prawda?
#bekazlewactwa
  • 33
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Ja uważam, ze wykorzystywanie kogokolwiek kto jest w stanie upojenia jest złe i koniec kropka. Natomiast jak oboje są pijani, cos zaszło, oboje chcieli to trochę nie rozumiem dlaczego tylko facet zawsze miałby być oskarżony
  • Odpowiedz
w takich wypadkach rzut kostką - jak trzy razy dublet to oboje do paki


@o__0: a co jeśli jestem "liquid" gender i akurat podczas aktu byłem kobietą tyle że z penisem? Widzę całe morze możliwości dla adwokata.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a co jeśli jestem "liquid" gender i akurat podczas aktu byłem kobietą tyle że z penisem? Widzę całe morze możliwości dla adwokata.( ͡º ͜ʖ͡º)


@Bed_Kriczer: Prawda jest taka, że jak będziesz miał wytoczoną sprawę to choćby zarzuty były urojone, ci wszyscy obrońcy teorii gender będa siedzieć cicho i powiedzą, że to nie ich sprawa- dopóki nie należysz bezpośrednio do ich środowiska. Więc samo identyfikowanie się jako
  • Odpowiedz
@Horkheimer: A czy facet ma dowód, że był w stanie upojenia alkoholowego? Czy przebadał się certyfikowanym alkomatem? Czy badanie przeprowadziła osoba przeszkolona ze sposobu użycia i interpretacji wyniku? Jeśli nie, to proszę sądowi nie zawracać głowy takimi sprawami. Podstępnie udawał osobę pijaną i siłą zaciągnął kobietę do łóżka. Może jej powiedział, że będzie chciał się z nią umawiać, to już wyczerpuje znamiona czynu zabronionego
  • Odpowiedz