Wpis z mikrobloga

@farbowanylisek: Robilem jako kontraktor 4 lata, ale przeszedłem na UoP bo za dużo nerwów mnie to kosztowało. Ale to mój przypadek. Przez te 4 lata byłem u 5 różnych klientów i czułem się za każdym razem jakbym robotę zmieniał. Projekt może się urwać w każdej chwili, tzn kontrakt. Ja raz miałem że trwał 6 msc a mydlili mi oczy że będzie na dłużej. Za każdym razem nerwy miałem i takie tam.
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: Zależy czy masz B2B wyliczone normalnie czy przez Janusza. Często niestety bywa tak że stawka na B2B netto to jest brutto na UoP xd Mierząc stawkę na kontrakcie patrzysz na koszty pracodawcy oraz powinieneś mieć wbitą równowartość 26 dni pracy jako odpowiednik urlopu na UoP. Więc opłaca się dużo wcześnij niż np sugeruje @nad__czlowiek przy 10001.
Zadbaj po prostu by dobrze Ci ją przeliczyli.
A no i też pytanie jak
  • Odpowiedz
+ 10 płatnego chorobowego na gębę w roku


@nad__czlowiek: Ja chorobowego akurat nie i nie kłóciłem się o to, bo to w sumie co innego. Na UoP'ie i tak te 26 dni urlopu TRZEBA wykorzystać, więc dlatego powinno się je wliczyć w stawke na B2B. Natomiast L4 to wiadomo sytuacja nieplanowana i są tacy co nigdy na L4 nie chodzą choć chorują xd

brawo zgoda UoP to śmieciowka jakich mało


UoP
  • Odpowiedz