Wpis z mikrobloga

@Kangel: chodzę chodzę :P Pewnie że byłem, nawet w piątek na akademii na dzień wiosny grali, pan Dobosz jak zawsze wymiatał :P do ostatniej piosenki ("dni których nie znamy" Grechuty) zaprosili pana Kluskę (nauczyciela PP) jako dodatkowego gitarzystę :P
  • Odpowiedz
@Kangel: niestety go nie kojarzę więc nie wiem czy grał bo stałem na samym końcu sali teatralnej :P Ale wydaje mi się, że pan Purgał już nie uczy w tej szkole bo wg strony liceum uczył on PO, a na ten rok mamy tylko jednego nauczyciela od PO czyli pana Cieślaka :P
  • Odpowiedz
@Fisher255: oo :( tak, uczył PO, i to nie tak dawno jeszcze. Był bardzo dziwny, ale grać umiał chyba całkiem nieźle :) też swego czasu grywałem na teatralnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kangel: no to teraz zamiast niego mamy starszego pana, który uczy jednocześnie w Traugucie i u nas, można powiedzieć, że ma po części #!$%@? na ten przedmiot :P A jak ogólnie oceniasz szkołę?
  • Odpowiedz
@Fisher255: raczej dobrze, chociaż znajomych miałem więcej spoza Sienkiewicza, #!$%@?ł mnie ten "traugutt", który się tam pojawił, kiedy i ja przyszedłem ;< a tak to w sumie spoko, paru fajnych nauczycieli, stosunkowo mało patologii (szczególnie w porównaniu do gimnazjum, po którym byłem). W każdym razie myślę, że poszedłbym tam jeszcze raz, ale to chyba sentyment się już uruchamia :) na pewno jak jeszcze chodziłem, to znacznie mniej mi się podobało :D
  • Odpowiedz
@DrMagK2: żerom jak żerom, próg niewysoki to odbija się na zachowaniu :P wg mnie dziewczyny w sieniu w sumie są normalnie, nie zaobserwowałem żadnych wychyleń czy coś :P

btw. kątach*
  • Odpowiedz
@Fisher255: Sry to przez to że wszędzie jest "usuń konto" ;_;

W sumie to i tak u siebie w szkole wolałbym trochę więcej dziewczyn, parę nawet walniętych, niż tyle ile teraz jest...
  • Odpowiedz