Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, szukam opinii na temat armatury łazienkowej firmy Deante / Omnires, czy korzystacie może z serii Arnika lub Y? Dokładniej chodzi mi o zestawy prysznicowe podtynkowe oraz wylewki umywalkowe. Jakie są wasze uwagi? Z góry dziękuję za pomoc :)
#lazienki #remont #dom
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Fanaticz: Już nawet nie patrzę na termostatyczne... Zależy mi na zestawie podtynkowym z deszczownicą do 3000zł w kolorze złotym. Najtańsze Grohe to koszt około 5200zł. W początkowym założeniu miało być wszystko z Grohe ale życie zweryfikowało... xD Teraz gdybym liczył kredyt to założył bym +30%
  • Odpowiedz
@marcin55555: przerobiłem kilka baterii Deante, ferro i innych tych tańszych z marketów. Koniec końców pod prysznic wjechał Hans Grohe termostatyczną i chyba już z 5 lat spokój. Z kolei w zlewozmywaku Franke i też ok. Została tylko w umywalce jakaś z allegro ale nie wiem jaka to firma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fanaticz: Jesteś w stanie powiedzieć mi czy kupując zestaw podtynkowy Grohe jestem w stanie podpiąć do niego deszczownicę innej firmy? Grohe ma jakieś swoje unikatowe szybkozłącza?
  • Odpowiedz