Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie o którym najbardziej antyrosyjskim polityku mowa:
Przespał wprowadzenie stanu wojennego

W Latach 90 spotykał się z agentem KGB, pił z nim alkohol, podobno nawet był jego kochankiem

Na założenie pierwszej swojej partii otrzymywał finansowanie przez firmę będąca pod kontrolą rosyjskiego wywiadu

W 1999 roku głosował przeciwko wstąpieniu Polski do NATO

Uczynił z człowieka podejrzanego o szpiegostwo dla rosji minstrem obrony narodowej i pozwolił mu na zlikwidowanie wywiadu i kontrywiadu na kierunku rosyjskim ujawniając agentów I tłumacząc raport na rosyjski.

Od lat uwaza zachód za zgniły, lobbuje za polexitem, forsuje rosyjska narrację antylgbt czy o jedzeniu robaków

Podczas swoich rządów zwiększył import rosyjskiego węgla dwukrotnie. Niektóre kopalnie wolał zasypać i wydać na to setki milionów, zamiast je za setki milionów sprzedać, byle nie zmniejszyć importu z rosjo

Wybudował ławki w kształcie Polski w barwach rosyjskich i nazwał je patriotycznymi

Barwy swojej partii wybrał takie jak flaga rosji.

Jak myślicie. O kim mowa? Najbardziej rusofobiczny typ!!!

wolny_kot - Zgadnijcie o którym najbardziej antyrosyjskim polityku mowa:
Przespał wpr...

źródło: logo-pis-flaga-rosji

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolny_kot: Jakim cudem prorosyjski polityk może jednocześnie być tak mało asertywny w stosunku do Ukrów? Przecież jedno wyklucza drugie. No i ten fake news o NATO. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@falden: bo ma antyruski elektorat. Ale jak zauważył możliwość zniszczenia relacji z ukr. bo zmieniły się trochę nastroje społeczne, to od razu skorzystał.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: @Tylko_Seweryn @Ogau Aby twierdzić że Jarosław jest rosyjskim agentem trzeba być po prostu upośledzonym i nie mówię tego z przekąsem. Poczytajcie trochę o jego zasługach, m.in. o stworzeniu pierwszej większościowej koalicji rządu, bez PZPRu, wstyd mi za was.

Wy wszyscy (te 300/400 plusujących osób) jesteście głupsi od korwinistów.
LittleMakak - @wolnykot: @Tylko_Seweryn @Ogau Aby twierdzić że Jarosław jest rosyjski...
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak: który z przytoczonych faktów uważasz za nieprawdziwy?

(Za wyjątkiem oczywiście błędu mojego: głosowania w sprawie NATO bo głosowała.przeciw jego kumpela akurat a nie on)
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Wszystkie?
Pierwsze zdanie już wchodzi w czwartą gęstość.

W Latach 90 spotykał się z agentem KGB, pił z nim alkohol, podobno nawet był jego kochankiem

Prawie jak teoria seks taśm z (już zapomniałem jak to się nazywa), które powstały na Podkarpaciu i służą do szantażowania polskich polityków by pomagali Ukrainie.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: ale przecież Kaczyński serio spotykał się z agentem KGB. Czy tam był seks, czy alkohol, czy zdrada kraju to nie wiadomo, ale spotkania to fakt ¯\(ツ)/¯

No i ja nigdzie nie pisałem, że jest rosyjskim agentem. Może po prostu chce zniszczyć kraj sam z siebie
  • Odpowiedz
byście mogli pod swoją mordą, imieniem i nazwiskiem, takie rzeczy pisać.


@Little_Makak: że niby mam się wstydzić powiedzieć, że kaczyński to szkodnik, którego planem było zniszczenie kraju i zawłaszczenie go dla siebie? Nie rozśmieszaj mnie xD
  • Odpowiedz
@Ogau: Wiesz, wówczas wyjaśnianie takich debili było by śmieszniejsze i bardziej skuteczne. A tak to możesz napisać każdą bzdurę, trolle i debile ci to wyplusują, a jak przesadzisz to po prostu usuniesz i będziesz się wypierał.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: nigdy nie usuwam postów na wykopie, jak mi jakiś pisowiec próbuje wmówić, że kaczyński nie jest zdrajcą Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co uważasz za nieprawdę? Czy kaczyński nie uwalił roku w szkole? Czy agent nie załatwił mu przeniesienia do innej szkoły i promocji do następnej klasy? Czy kaczyński sam się do tego po części nie przyznał (pomijając udział agentury)? Gdzie napisałem jakieś kłamstwo? No
  • Odpowiedz
@Ogau:

Czy agent...

Byłeś tym agentem?

No pokaż paluszkiem, no ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę że ciebie wyj3bali wcześniej ze szkoły, jak nie wiesz na kim spoczywa ciężar dowodu, w tej sytuacji. I jeszcze ten lenny face xDDD
  • Odpowiedz
@Little_Makak: ale jaki ciężar dowodu, jak kaczyński sam się przyznał. 5 sekund w google i byś sam wszystko przeczytał, ale jesteś typowym pisowcem - nie dopuścisz do siebie myśli, że kaczyński nie jest krystaliczny
  • Odpowiedz