Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie o którym najbardziej antyrosyjskim polityku mowa:
Przespał wprowadzenie stanu wojennego

W Latach 90 spotykał się z agentem KGB, pił z nim alkohol, podobno nawet był jego kochankiem

Na założenie pierwszej swojej partii otrzymywał finansowanie przez firmę będąca pod kontrolą rosyjskiego wywiadu

W 1999 roku głosował przeciwko wstąpieniu Polski do NATO

Uczynił z człowieka podejrzanego o szpiegostwo dla rosji minstrem obrony narodowej i pozwolił mu na zlikwidowanie wywiadu i kontrywiadu na kierunku rosyjskim ujawniając agentów I tłumacząc raport na rosyjski.

Od lat uwaza zachód za zgniły, lobbuje za polexitem, forsuje rosyjska narrację antylgbt czy o jedzeniu robaków

Podczas swoich rządów zwiększył import rosyjskiego węgla dwukrotnie. Niektóre kopalnie wolał zasypać i wydać na to setki milionów, zamiast je za setki milionów sprzedać, byle nie zmniejszyć importu z rosjo

Wybudował ławki w kształcie Polski w barwach rosyjskich i nazwał je patriotycznymi

Barwy swojej partii wybrał takie jak flaga rosji.

Jak myślicie. O kim mowa? Najbardziej rusofobiczny typ!!!

wolny_kot - Zgadnijcie o którym najbardziej antyrosyjskim polityku mowa:
Przespał wpr...

źródło: logo-pis-flaga-rosji

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Ogau:

ale jaki ciężar dowodu

Żaden.

sam się przyznał

Że ruchali się w dupę i planowali zniszczyć Polskę?

Jeżeli mnie postrzegasz jako typowego pisowca to musisz mieć strasznie niską samoocenę. Ja również cię postrzegam jako typowego antypisowca.
  • Odpowiedz
Że ruchali się w dupę i planowali zniszczyć Polskę?


@Little_Makak: zacytuję ci teraz siebie i zamykam temat, bo aż mnie coś zabolało xD

przecież Kaczyński serio spotykał się z agentem KGB. Czy tam był seks, czy alkohol, czy zdrada kraju to nie wiadomo, ale spotkania to fakt ¯\(ツ)/¯


No i ja nigdzie nie pisałem, że jest rosyjskim agentem. Może po prostu chce zniszczyć kraj sam z siebie
  • Odpowiedz
@Ogau: Skoro nie traktujesz własnych domysłów poważnie, to po co o nich wspominasz?

Czy tam był seks, czy alkohol, czy zdrada kraju to nie wiadomo

Chyba po to, by na samym końcu wziąć swoją ocenę za pewnik.

Może po prostu chce zniszczyć kraj sam z siebie
  • Odpowiedz
@Little_Makak: czyli nie umiesz czytać po naszemu ze zrozumieniem. Lepiej dla ciebie, jakbyś był jakimś czeczenem, bo wtedy to i tak nieźle byś sobie radził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Little_Makak: no to dajesz odpowiedzi na pytania:
1. kaczyński zdał wszystkie klasy sam czy ktoś mu pomógł w jednym przypadku?
2. Spotykał się z agentem KGB czy nie?
  • Odpowiedz
@Ogau:
1. Nie wiem, nie chodziłem z nim do klasy.
2. Nie wiem, nie było mnie tam.
To ty chyba powinieneś udowodnić że
3. Ponad programowa promocja do klasy, to żydowski spisek. Nawet jak miał problemy w nauce, lub z inną bzdurą jak np.: frekwencja to przy takim przeniesieniu nie muszą być zaangażowane służby XDDDD Szczera rozmowa rodzica z dyrektorem placówki lub nawet jednym nauczycielem, wystarczy. Że miło by było, gdyby
  • Odpowiedz
@Little_Makak: co ci tak zależy na jakichś zwycięstwach? Mnie po prostu śmieszy, że nie dopuszczasz do siebie myśli, że kaczyński nie jest ideałem nawet, gdy kaczyński sam to przyznał. To jest po prostu abstrakcja xD
  • Odpowiedz
@Ogau: Ale ty dyskutujesz ze swoimi wyobrażeniami, przygłupie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gdzie w twojej pustej głowie, łączą się zdania, uważam że zdanie

kaczyński chce zniszczyć kraj

jest turbo głupie, ze zdaniem

że nie dopuszczasz do siebie myśli, że kaczyński nie jest ideałem

(a powtarzasz to już któryś raz)
XDDDDDDDDDDDDDDD
Przecież ja nie uważam że Kaczyński wymyślił żarówkę i hamburgera, tylko że ty jesteś głupi. Jak bardzo
  • Odpowiedz
@Little_Makak: ale gdzie w zdaniu "kaczyński chce zniszczyć kraj." jest jakieś kłamstwo? Chłop rozpędził kraj w stronę wschodu, jak nikt nigdy wcześniej i to są fakty. Rekordowa inflacja, rekordowe zadłużenie, największe afery od upadku PRL. To wszystko fakty.

Ale ty dyskutujesz ze swoimi wyobrażeniami


@Little_Makak: przecież sam odpowiedziałeś, że nie wiesz czy nie zdał, bo nie chodziłeś z nim do klasy. Kaczyński chyba sam ze sobą chodził i skoro sam
  • Odpowiedz