Wpis z mikrobloga

#technologia
#muzyka
#samsung
#telefony
Mirki doradźcie. Szukam słuchawek dousznych tzw. earbuds, które są na prawde głośne. Obecnie używam jbl 230nc i w gruncie rzeczy jestem z nich zadowolony, poza jedna kwestia a mianowicie są nieco za ciche jak dla mnie. W domu nie ma problemu, wystarczy ustawienie na 3/4 i jest wystarczająco, ale już na zewnątrz podczas jazdy na rowerze, albo przy silnym wietrze, na głośności maksymalnej jest trochę za mało mocy. Za czym się rozgladsc, żeby moc i głośność słuchawek była nieco powyzej tego czym dysponują te jbl które obecnie posiadam?
  • 2
@mirek_wyklety: a nie masz przypadkiem ograniczenia glosnosci na telefonie, ze wzgledu na przepisy unii itd?

Poszukaj na necie czy producent/model nie ma tego w sofcie. W niektorych wypadkach wystarczy przerzucic rejon na cos spoza eu, np. ameryke i problem znika.

Jak rozumiem (tag samsung) ogrqniczenie glosnosci wylaczyles w opcjach?
@PurpleHaze: Mam powyłączane wszelkie ograniczenia w tele, z poziomu developer options. Generalnie ja nie twierdze ze te jbl są jakieś wybitnie ciche, przypuszczam że ich głośność jest standartowa, a ja szukam czegoś z głośnością ponadprzeciętna. Zainstalowałem sobie jakiegoś boostera nawet, ale to się mija z celem, bo po podkręceniu słuchawki charczą...te jbl mi córka przejęła, więc i tak muszę kupić sobie nowe. Mógłbym te same, bo generalnie są to dobre słuchawki,