Wpis z mikrobloga

#gielda #fsr

ktoś sledzi tego producenta aut EV z US? Produkcja w Europie, więc niezagrożona sankcjami.
Aktualnie penny stoczek po 0.30usd, a jeszcze pół roku temu akcje chodziło po 20usd.

Jeżeli sie wygrzebią (kurs raczej wycenia bankruta) to byłby to strzał życia. 20-30x razy tyle do wyciagniecia. Prawdopodobna współpraca z nissanem.

Nie mam pozycji. Obserwuję i czytam reddita. Generalnie mam bekę z ludzi ktorzy potracili na tym male fortuny bo "long term" i ślepa wiara w przyszłość spółki.
  • 11
  • Odpowiedz
@shaki24: Ja śledzę i czekam na jeszcze trochę spadków. Warto się zastanowić, bo Nissan jest zainteresowany ich płytą podłogową pod swojego elektrycznego pickupa. Do gry za mały procent portfela jak znalazł.
  • Odpowiedz
  • 0
@natanyaach: ciekawi mnie czy się podniosą, bo to trochę samonapędzająca się machina bankructwa. Jeżeli widmo bankructwa jest realne (a imho wszystko na to wskazuje) to mało kto zdecyduje się na zakup auto (bo co z serwisem, częściami, etc. gdy spółka zniknie z rynku?), jezeli coraz mniej ludzi zdecuduje się na zakup auta Fisker to prawdopodobieństwo upadku firmy znacząco rośnie.

Jedyna nadzieja w Nissanie. Liczę na short squeeze ;)
  • Odpowiedz