Wpis z mikrobloga

Fajny artykuł się pojawił, który obnaża trochę wizję "uśmiechniętej p0lski", a właściwie jeden fragment mnie przykuł, który według policji był wystarczającym powodem, by rzucić o ziemię człowiekiem, który stał z Polską flagą. Oto on:

- Policja uważa, że mój klient znieważył funkcjonariusza, natomiast z nagrań i materiałów, które analizowałem, nie wynika, jak miałby to zrobić. Widać za to, że zostaje obalony na ziemię, a potem jest cios głowę - mówi Wirtualnej Polsce mec. Krzysztof Kitajgrocki


Przypuśćmy, że była to prawda i jakieś słowa padły z ust tego człowieka na wiecu przeciw polityce obecnej władzy, ale jak się to ma, gdy za rządów PiS, niejaki naczelny niebinarny nierób, który skakał po radiowozie i zrobiono z niego męczennika, czy choćby stara baba "Kasia", która #!$%@?.....ała na policjanta, aż miło i wyraziła dość kuriozalne zdanie, by wyprowadzić go z równowagi: "- A co ty? Pedał jesteś?" Z litości nie wspomnę, że naruszyła także jego nietykalność.
Kuriozalne, bo lata z jakimiś tęczowymi fatałaszkami w obronie uciśnionych pederastów, co nie przeszkodziło jej, użyć takich słów, które ewidentnie były nacechowane pejoratywnie, jakoby "pedał" to coś najgorszego na świecie, czym można obrazić mężczyznę. Ewidentnie wskazuje to, jakie to środowisko ma stosunek do homoseksualistów, których wykorzystują instrumentalnie, po drodze ich się brzydząc.

(omawiana sytuacja: https://twitter.com/MarcinPrzybylek/status/1523963976794746887)

Na glebę nikt jej nie rzucał... bo by dopiero to było, że ucisk i dyktatura. Teraz? Można na glebę wywalić i zarzuty stawiać. Jeżeli wtedy była dyktatura, to co mamy dzisiaj?

#sejm #protest #polska #polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rolnictwo
artur-klocek - Fajny artykuł się pojawił, który obnaża trochę wizję "uśmiechniętej p0...

źródło: 35

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz