Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakąś sztycę karbonową do mtb 31,6 300 lub 350mm? Szkoda, że Accent ma tylko 400mm, drugie pytanie czy ktoś skracał sztycę karbonową?
#rower #mtb
  • 5
  • Odpowiedz
@jagjagi: zakładam że skracanie sztycy karbonowej jest jeszcze prostsze niż docinanie rury sterowej - sztyca w skrzynkę uciosową i jedziesz z piłką do metalu. Nawet nie musi ci wyjść prosto.
  • Odpowiedz
@jagjagi: skracasz zwykła piłką do metalu, tylko załóż maskę bo drobinki karbonu to śmierć. A lepiej od sterówki się skraca bo nie trzeba równo, ciach ciach na oko i po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A sztyce karbonowe to się z ali zamawia a nie jakieś brandowane acenty. OG-evkin topka jak dla mnie. Miałem tej firmy ja, miały kolegi, wszyscy odbyty całe i zdrowe.
  • Odpowiedz
@jagjagi: i jeszcze jedno, osobiście unikałbym sztyc z mocowaniem jarzma tylko na jedną śrubę - ten patent potrafi się wyrobić i siodełko zaczyna latać przód-tył. Dwie śruby, z przodu i z tyłu (patrz foto), to pancerne rozwiązanie.
AlteredState - @jagjagi: i jeszcze jedno, osobiście unikałbym sztyc z mocowaniem jarz...

źródło: dwiesruby

Pobierz
  • Odpowiedz