Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam się nad przeprowadzką do Trójmiasta po prostu lubię wodę szum fal i ogólnie nadmorski klimat. Aktualnie mieszkam w miasteczku ok 9 tyś mieszkańców level 35 brak różowej i bąbelka brak kredytów a nie chce kupować mieszkania w tej mieścinie bo już totalnie dostanę do głowy. Żeby zrobić coś sensownego trzeba zawsze gdzieś jechać jedyne co można zrobić u mnie w mieście to się #!$%@?ć. Wydaje mi się że dobrze mi to zrobi bo u mnie w okolicy szanse marne na znalezienie kogokolwiek. O robotę się nie martwię jestem #zycieteuckera i tak pracuje sobie tylko 2 tyg u szkopa a później powrót. Jedyny minus jaki widzę póki co że będzie trochę więcej km do pracy ale ch*j z tym. Czuję że się duszę w tej małej dziurze i potrzebuje czegoś nowego może wtedy uda znaleść się #rozowypasek.

#zalesie # gownowpis



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ Iskaryota póki co nie chce kupować bo nie wiem jak to się wszystko ułoży, chce pomieszkać rok i zobaczę co dalej.

@ klementyna123 uj tam z drogami wszędzie znajdą się kiepskie, do rodzinnego miasta będę miał dobrze bo kierunek Łódź a później Wro więc 4-5h i jestem w razie wu. Niedługo sezon to jeszcze więcej mirabelek będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak