Wpis z mikrobloga

#darksouls wyprztykalem się z humanity jak debil więc poczytałem gdzie to pofarmic i niby można niektórych normalnych mobkow ale to duża ilość np strażnicy świata namalowanego.
Chciałem to użyć żeby wezwać jeszcze raz tego upiora do pomocy(można go wezwać ponownie?).
Czy opłaca się wracać do depths(nawet nie widziałem że można) aby pofarmic szczury?
Trudne się wylosowalo z tymi dwoma ancymonami bo temu ornseinowi zadaje z 45/50dmg i niezła orka z nimi jest.
  • 26
@Ostrzewtlumie: Gdy pierwszy raz grałem to miałem identyczny problem, ale da się ich solo zrobić. Tylko Ornsteina pierwszego ubij bo w trybie turbo jest trudniejszy niż Smough. Co do powrotu do Głębin, imho tak bo nie jest aż tak daleko i możesz sobie łatwo przebiec przez wszystko a Sen's Funhous już przecież znasz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem to użyć żeby wezwać jeszcze raz tego upiora do pomocy(można go wezwać ponownie?)


@Ostrzewtlumie: jesli mowisz o wezwaniu npca np do pomocy z bosem to tak, tylko po smierci na bosie trzeba za kazdym razem zuzyc humanity, mozna tez innego gracza ale tutaj zalezy czyktos gra, jest w tym miejscu, czy lvl macie podobny zeby was polaczylo itp na flipa i flapa pamietam ze duzo graczy zostawialo swoje znaki przyzwania
ale da się ich solo zrobić. Tylko Ornsteina pierwszego ubij bo w trybie turbo jest trudniejszy niż Smough


@PuddingMonster: no wlasnie bije tego mniejszego ale to nie takie proste :D

Co do powrotu do Głębin, imho tak bo nie jest aż tak daleko i możesz sobie łatwo przebiec przez wszystko a Sen's Funhous już przecież znasz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


o dziwo forteca Sena mi szybko poszła
@Ostrzewtlumie: Smoczego miecza nie opłaca się ulepszać bo on się nie skaluje, dobry jest tylko na początek. Halabarda to imho jedna z najlepszych broni w grze. Co do samej walki z tymi dwoma pokemonami to ich wywabiaj, graj bezpiecznie. Ornsteina łatwiej zabić w pierwszej fazie bo jest szybszy niż Smough: uciekasz przed nimi, Ornstein doskakuje -> bijesz go 1-2 razy -> powtarzasz. W drugiej fazie wab smougha na filary - to
o dziwo forteca Sena mi szybko poszła ale czy droge znam :D


@Ostrzewtlumie: no z flipa i flapa jak masz glowne wrota otwarte i dobrze ustawiony most to szyko wyjdziesz i do fortecy cie zniosa, potem jak masz odbokowana taka winde w postaci klatki to tez w sekunde jestes na dole fortecy sena (btw uwolniles big hat logana? on jest ukryty, trzeba kule wyslac w dol zeby sciane przebila, a jeszcze
@lort_fzhut: @3mortis własnie mam tą halabarde na +5 i nie wiem czy gdzie ulepszyc na wiecej? U kowala patrzylem to nie ma jej na liscie do ulepszenia juz. Chyba ze ulepszyc halabarde z gargulca albo kupic jedna od kowala
co do fortecy Sena to chyba nie mam tam skrotu na dol zrobionego ani nie uratowalem typa. Widzialem tylko ze gdzies sie te kule zblokowaly i byla dziura w scianie. kiedys wroce.
Ostrzewtlumie - @lort_fzhut: @3mortis własnie mam tą halabarde na +5 i nie wiem czy g...

źródło: obraz_2024-03-12_185515781

Pobierz
Sena to chyba nie mam tam skrotu na dol zrobionego

tam na gorze, niezbyt daleko od bosa lazi koles ktory dropi klucz do kaltki ktora zjezdza na sam dol do wejscia do fortecy, mozesz to ogarnac wracajac bez problemu, jak bedziesz juz w wejsciu do fortecy to zwroc uwage ze na dole... tez sa wrogowie, mozna tam zeskoczyc i nie zginac i warto to zwiedzic ale moze troche pozniej, jak zdobedziesz pierscien
@3mortis: no to czeka mnie #!$%@? do tego Andre. Ale sobie jakos ta Halabarde ulepsze zeby jakis dmg zadawala tym pajacom wiekszy. Czytalem ze sa na cos podatni to sobie lukne bardziej.
Fajny Diagram ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie jak w robocie
Czytalem ze sa na cos podatni to sobie lukne bardziej.


@Ostrzewtlumie: generalnie jak bys ulepszyl do +10 to mozna u giganta w anal londo skrecic w lightning, wielu wrogow w grze jest na to podatnych tylko ze skalowanie nie bedzie super, ale jesli masz psotac ze statystykami "tak sobie we szystko" to moze sie sprawdzic zwlaszcza ze halabarda sama w sobie tez nie skaluje sie jakos wybitnie, bodajze D/C, wtedy olewasz