Wpis z mikrobloga

Przyszła książka od szarpanki ale cieniutka, na oko ok. 100 stron może jest i brak numeracji.
Po przekartkowaniu sprawia wrażenie ciekawej miejscami. Trochę jakby poczytać lepsze wpisy z tagu #przegryw ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślę że, takie coś sam dałbym radę skleić z wielu normalniejszych wpisów, tylko korekta i przeczytać parę razy żeby pozbyć się czeskich błędów gdyby coś przedstawić w złej kolejności. Tylko trzeba mieć kanał dostępu, bo kto to kupi ? XD( ͡ ͜ʖ ͡)
Coś jak dużą sieć znajomych a to można porównać do subów na YT. Ale okładka fajna i książka miejscami również. Dla mnie nic odkrywczego ale gdyby to wziął do ręki ktoś kto życie w utopii pomyślałby głupoty i brednie ¯\(ツ)/¯
Pokazałbym Wam jak cieniutka jest ale photoshop mi wywala i nie ma czym skleić fot a nie chce mi się wrzucać dodatkowych w komentarze ¯\(ツ)/¯

Zwierz33 - Przyszła książka od szarpanki ale cieniutka, na oko ok. 100 stron może jes...

źródło: temp_file8942153183832761271

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Też się zastanawiałem ale przelałem mu 16 zł + 8 zł przesyłka z ciekawości. Najwyżej by przepadło, ludzie więcej tracą. Tak wiem tak oszuści zarabiają :D
Miała być w piątek nie było i myślę pewnie poczta dupy daje bo szarpanki pisał mi w poprzedni wtorek że, wysłał i powinno być w piątek u mnie. Miałem czekać do tego piątku i najwyżej bym napisał do niego a jakby olał to
  • Odpowiedz
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: W książce masz po przekartkowaniu na szybkiego o demografii (czyli takie rzeczy co pisałem ostatnio), przekroju społeczeństwa w PL pod względem wieku, rycia bani przez social media, wpływie apek na młode baby itd...
Oś YX z GUS itd...
Czyli podobnie jak na tagu i jego kanale. Tyle że, w pigułce i okładka fajna ¯\(ツ)/¯
Tylko lepiej podane bo na tagu np. jakieś wartościowe wpisy są rozsiane w czasie w
  • Odpowiedz
@Zwierz33: tu nie trzeba książek żadnych
Chłopska logika : facetow jest dużo więcej niż kobiet a z podstaw ekonomii wiemy,że gdy popyt znacząco przewyższa podaż to cena wybija w kosmos ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Maxior99: Tzn. tj. trochę holistyczne i dużo rzeczy ma wpływ nie tylko sama ilość ale chciałem se mieć to mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak jak piszesz najważniejszych czynnikiem jest ilość w obrocie i dostęp jak w biznesie, kto ma dostęp ten ma możliwości. Mam tu na myśli imigrację kobiet do miast i zagranica a dużo typów mieszka w małych miejscówkach. A że, z czasem
  • Odpowiedz
@Zwierz33: wygląd jest szczególnie ważny w aplikacjach randkowych
Jak do dziewczyny pisze 100 facetow to naturalne jest ze będzie pisać z tymi najprzystojniejszymi - przecież i tak ich nie zna
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99: Wygląd jest najważniejszy bo determinuje resztę, potem kasa jak nie na równo bo możliwości (niekoniecznie gold diggerki) a potem reszta ale i tak wszystko się zazębia mocno ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Wiadomo, że nie ma nic odkrywczego w tym manuskrypcie sam szarpanki mowil zeby nie spodziewać sie nie wiadomo czego to zbiór po prostu jego myśli przelane na papier ale za taka cene to kebaby są droższe wiec nie ma co narzekać ale jako, że lubie jego oglądać to kupiłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@TTedbundYY: Ja tak samo raz okładka a dwa a dwa niech sobie ma bo przynajmniej coś mądrego pokazuje a nie to co te magicale i inne rafatusy patusy srające do garnka na żywo. Co tam można dodać nowego ? Nic jak kto wie co co chodzi.
Z fajniejszych to mam jeszcze zasady gry neila straussa. Książka stara osadzona w innych realiach ok. 20 lat wstecz i w USA gdzie jest
Zwierz33 - @TTedbundYY: Ja tak samo raz okładka a dwa a dwa niech sobie ma bo przynaj...

źródło: 25c1ffb84e308b84857f2ae1e818

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@TTedbundYY: No ta książka jest tyle fajna że, wszystko w jednym miejscu i ew. jakbyś jakiemuś dzbanowi pokazał to popatrzy o książka o tym jest XD Znaczy że, chyba coś jest na rzeczy XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Tej straussa już dawno nie ma w sprzedaży więc też ostatnie sztuki chyba dorwałem. A szkoda bo fajnie wyjaśniał funkcjonowanie bab ale bez głupot o jakiś kwadratowych szczękach
  • Odpowiedz
  • 0
@TTedbundYY: Jeszcze grzesiaka parę książek spoko ale nie te o relacjach bo gówno i inteligencja emocjonalna golemana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Ty znasz jakieś ciekawe i dobre ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Z takich pierwszych redpilowo blackpilowych to Marek Kotoński "kobietopedia" chyba jako pierwszy w polsce których zajął sie tematami jeśli chodzi o relacje damsko męskie itp ma jeszcze kilka innych ale nie czytalem np "Brudna gra" czy "Stosunkowo dobry" z innych np zagranicznych to klasyki Rollo Tomasi "Mężczyzna racjonalny" albo Dawid Buss "Ewolucja pożądania" czy Esther Vilar "Tresowany mężczyzna" lub Robert Glover "(Nie) miły facet"
  • Odpowiedz