Wpis z mikrobloga

Jaki zestaw głośników wybralibyście do założeń:

- Kompaktowy aby nie było plątaniny kabli. Ale jeśli głośnik bluetooth byłby o wiele gorszy
- Praktycznie w 100proc miałby pracować stacjonarnie na kablu w salonie 30m2 na półce
- Odtwarzanie po bluetooth z laptopa, telefonu. Być może kiedyś podłączony będzie do TV. Choć nie wiem czy kiedykolwiek kupię TV. Ewentualnie projektor. Nie mam płyt CD, nie zależy mi na radiu stacjonarny a nawet lepiej aby nie miał, nie będzie "pokusy" zgłaszania jeśli chodzi o abonament.
- Dobrze aby się nadawał się do ogladania filmów na laptopie i telefonie(opóźnienie)
- Budżet ok 1000zł ale im mniej tym lepiej

Głośnik bluetooth / kolumny aktywne 2.0 z BT / kolumny pasywne 2.0 + wzmacniacz z BT (bez CD i radia) / soundbar?

#pytanie #hifi #audio #cokupic #kinodomowe #rozrywka #komputery #telewizory
  • 5
@cotozazycie:
@emjot86

Najbliżej mi do głośnika bluetooth bo tak czy inaczej kolumny będą na półce blisko siebie i pewnie efekt stereo nie będzie dużo lepszy. Głośnik bt jest w sumie wytrzymały i obecnie raczej oferuje dobrej jakości dziwek. No i ma ta zaletę, że można go zabrać w teren jeśli zajdzie taka potrzeba. Tylko czy może być ciągle podłączony do zasilania?