Wpis z mikrobloga

@MyOwnWorstEnemy: mysle ze jakby takie zdjecie zrobic z lat 2000-2005 to wygladalo by jak moja miescina z #!$%@? podkarpackiego

a i pozdrawiam wszystkich ktorzy wklejaja zdjecie warszawy na potwierdzenie ze w polsce to juz tak nie wygląda, beka z was XD
  • Odpowiedz
Mam praktycznie identyczną Corsę, myślałem, że ktoś zrobił zdjęcie akurat jak przejeżdżałem, potem zobaczyłem opis zdjęcia xD
  • Odpowiedz
  • 22
@MyOwnWorstEnemy ten wpis świetnie pokazuje jak wielu ludzi jest oderwanych od rzeczywistości i plusują jedynie dlatego, że pasuje im do ich narracji, że Polska jest zacofana.

Niektóre z aut widocznych na zdjęciu łatwiej obecnie spotkać w DE niż w Polsce, bo ich ceny poszybowały do góry.

Równie dobrze mogłeś napisać, że zachodnie Niemcy w 1995 roku wyglądały tak samo jak Niemcy dzisiaj rano.
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek ale gowniany filmik pod publiczkę :/ wyjaśnij dlaczego wybrałeś przejazd po duisburgu czyli jednego z najgorszych miast w całych Niemczech z największymi wskaźnikami biedy i przestępczości a nie na przykład video z Düsseldorfu (których jest pełno) albo z kolonii
  • Odpowiedz
@MyOwnWorstEnemy: generalnie to bym się zgodził jakbyś dał takie zdjęcie z 2005 roku to nawet by mi schlebiało że Polska jest tylko 20 lat za Niemcami - najsilniejszą gospodarką Europy. Ale osobiście byłem w niemczech i wiem że nie jeżdżą tam same nowe samochody, pod względem rozwoju i bogactwa bardzo dogoniliśmy naszych germańskich sąsiadów to aż niewiarygodne w jakim stopniu.
Bardzo bardzo dużo samochodów które jeżdżą codziennie po drogach nie ma
  • Odpowiedz