Wpis z mikrobloga

@toshibaas: I co z tego, że budowlaniec? Dlaczego społeczeństwo uważa wszystkich ludzi wykonujących proste zawody za tumanów i idiotów. Obecnie papierek uczelni wyższej może kupić sobie każdy XD Jest dużo prywatnych uczelni, które słyną z drukowania dyplomów na masową skalę. Zaliczanie wszystkiego opiera się na zasadzie wysyłanie kilku prezentacji w semestrze ze wszystkich przedmiotów - poziom 10x łatwiejszy niż w podstawówce.

Oczywiście jest spory odsetek tumanów w prostych zawodach bez umiejętności
  • Odpowiedz
@mirek3838838: mężczyźni są romantyczni xD gorszej bzdury dawno nie czytałam. Ponadto nic co napisał o kobietach nie sprawdza się w moim przypadku.

Kobiety też pragną tworzyć, ale mężczyzni im to utrudniają, oczekując, że ta ma być zadowolona z tego że jest sprowadzana do roli krowy rozpłodowej i skakania wokół faceta, który tak zajęty "budowaniem przyszłego świata" nie potrafi sam sobie doopy wytrzeć. Najpierw jak w islamie faceci trzymają kobiety za mordy
  • Odpowiedz
Najpierw jak w islamie faceci trzymają kobiety za mordy by nic poza 3 K nie robiły w życiu a potem kwik że kobiety się dostosowały do takiego życia i umieją "owinąć faceta wokół palca" by ten się starał a ona oceni, no jak do tego doszło co nie?


@AlienFromWenus: Tak, dostosowały się wszystkie kobiety do islamu ,a nawet te, które w islamie nie żyły, weź ty się puknij łeb i wracaj
  • Odpowiedz