Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@norbert108: Jaka wielka afera, posprawdzaj sobie wszystkie spolki, kierowników urzędów. Wszyscy się zmieniają. Ile masz elektrowni w polsce, wejdź sobie na ich strony i sprawdz zobaczysz ze zarząd jest pozmieniany.

Za każdej władzy tak będzie że będa swoimi obstawiać stołki.
Dlatego nie rozumiem, czemu wy myślicie że teraz będzie inaczej.
  • Odpowiedz
  • 114
@kodecss: Nie chce mi się. Ty już wiesz to mi powiedz. No chyba, że kłamiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo widzę, że narracja się zmieniła z "jakiś typ z PSL" na "wszędzie wszyscy tak robio".
  • Odpowiedz
@norbert108: No to niech będzie że kłamie.
Będzie mi się kiedyś chciało, skończą się wybory do samorzadow i na prezydenta to ci zrobie liste jacy sa teraz i gdzie kierownicy i jakie szkoly pokonczyli.
  • Odpowiedz
@norbert108 nie znam tego przytaczanego przypadku. Ale Pan Dziambor po tym jak nie dostał się z 3 drogi do sejmu znalazł zatrudnienie w Porcie Gdańskim. Więc to jeden z przykładów. Chociaż on niby wykształcenie w zawodzie ma
  • Odpowiedz
@norbert108 Przy takich kłamstwach wykop powinien udostepnic opcje masowego poinformowania osob plusujacych takie wysrywy, ze sa pelikanami. Sytuacja nagminna na tym portalu.
  • Odpowiedz
@norbert108: typie, ty tak serio? XDDDDDDD Pracuję w pewnej państwowej firmie od lat. Jak pis wygrał, to pis wprowadził swoich ludzi. Teraz ci ludzie z pisu są regularnie wywalani, a kto z dyrektorów może, to doi cyca do oporu. Jak Disney SW i MCU. PO tak samo robiło, SLD też. Lokalni politycy też tak robią. Ty masz 20 lat,. czy jesteś oskarkiem z dużego miasta? XDDDD
  • Odpowiedz
@nom_om: Za dużo i długo siedzę w internecie, by dzielić się takimi informacjami na stronie, gdzie powszechny jest stalking i doxing. Przemysł ciężki, stalowy, śląsk.

Poza tym po twoim tonie słyszę, że jesteś albo młody albo odklejony, bo nawet starsi wybortcy PO to wiedzą.
  • Odpowiedz