Wpis z mikrobloga

No i wejdziemy w wojne nie przygotowani do tego w zaden sposob. Gratulacje dla rzadzacych od 89 roku (Wszystkich) za zaniedbanie polskich sil zbrojnych.

Za to staniecie pod trybunalem stanu sk*wysyny

Nie za sama projekcje sily, sam jestem za. Ale trzeba miec najpierw do tego srodki. Zrobiliscie to samo co polska w 39 roku.

#ukraina
GacekNiebieski - No i wejdziemy w wojne nie przygotowani do tego w zaden sposob. Grat...

źródło: 432431331_1149045882944373_4347952230759481311_n

Pobierz
  • 21
Ile było tych kacapskich czerwonych linii ,których Europa nie miała prawa przekroczyć ,a jednak przekroczyła i kacapy obsrały dupe.


@Pucuss: To że ktoś kilka razy się wycofał nie oznacza, że będzie to robił zawsze. W pewnym momencie po przekroczeniu kolejnej czerwonej linii może się okazać, że akurat ta była ostatnia.

Kacapy nie odważą się podjąć żadnych konkretnych kroków ,bo są tchórzami ,którzy dużo mówią ,a mało robią


@Pucuss: xD. Rzeczywiście
A potem pikachu face jak w 1939, bo "regionalne mocarstwo" zostało rozjechane w miesiąc xD

@Szinako: A przypomnij mi ile set kilometrów kwadratowych ZSRR Niemcy przejęli podczas ofensywy w 1941? W pierwszym miesiącu? w pierwszych dwóch?
A przypomnij mi ile set kilometrów kwadratowych ZSRR Niemcy przejęli podczas ofensywy w 1941? W pierwszym miesiącu? w pierwszych dwóch?


@Little_Makak: I jak długo te tereny utrzymali? My zakończyliśmy wojnę po miesiącu i na 45 lat trafiliśmy pod okupacje wroga, a nasi sojusznicy nas spuścili w kiblu.

bojem siem i trzensem siem xD


@emissary: Zakładam, że nie jesteś w wieku mobilizacyjnym ani nie masz kategorii A. Bo to, że nie
ale jak będzie trzeba to i ja będę do was strzelać :)


@emissary: Ale nie znalazłeś jeszcze autobusu, żeby jechać na Ukrainę i zgłosić się do korpusu międzynarodowego. Typowy napinacz przez neta.

Mój pradziad do was strzelał, mój dziad do was strzelał


@emissary: W sensie, że siedział we wieżyczce obozu koncentracyjnego? Ja bym się czymś takim na twoim miejscu nie chwalił.
po co mam jechać na Ukrainę, jak mogę wysyłać pieniądze, aby was kacapstwo gruzować :)


@emissary: Ale wielki patrioto pewnie już odbyłeś dobrowolne szkolenie? Czy typowo call of duty czy tam inny battlefield?

Spaliliśmy Moskwę sami


@emissary: Bredzisz.

spaliliśmy z Napoleonem


@emissary: To już ustalono, że za podpaleniami stały wyłącznie wojska francuskie?

spalimy znowu jak będzie trzeba :)


@emissary: Ale zgłosisz się wreszcie na to przeszkolenie? Bo bez
Spaliliśmy Moskwę sami, spaliliśmy z Napoleonem


@emissary: W 1610-1612 nie było żadnego istotniejszego palenia Moskwy, a na Kreml polska załoga została wpuszczona przez bojarów, którzy dokonali elekcji królewicza Władysława, w 1812 Moskwa została podpalona z rozkazu gubernatora Moskwy hr. Rostopczyna, co było tragedią dla Wielkiej Armii, starającej się walczyć z podpalaczami i wykorzystać miasto jako leża zimowe, a rzekome podpalenia przez Francuzów i Polaków to bezwiedne powtarzanie ówczesnej carskiej propagandy. Ergo