Wpis z mikrobloga

Łoo, ja jako Mateusz Kupiec pszeudo Tiger Bonzo przeprosze Krzysztofa Cieślińskiego pseudo Bodykraj za to, że w okresie od stycznia dwa tysiące dwudziesty trzeci do listopada dwa tysiące dwudziesty szeci użyłem treści charektycznej pedowilzki tego typu (mlask) i jego czteroletnim synu, nie zważyłem sposu ordynarny sssposu órkę Krzysztofa dwa dni po jej narodziny. Pomo pomówiłem Krzysztofa o wyko wyksz (yyyy) wykorzystanie sory (hy hy) tego typu celu zarobkowym osób niepełnosprawny oraz udostępniłem w nintenecie na profilu fejzuk prywatny numer te elofonu do Krzysztowa tego typu (mlask) związku z tym obowiązuje do wpłaty na rzecz domu dziecka numa jeden (yyy) (rzyg) w łodzi tysion pienset w terminie szydzieści ni

Przecież jak Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych Sądu Rejonowego w Łodzi będzie chciał sprawdzić czy ten kasztan wywiązał się z sentencji wyroku, to złapie się za głowę. #bonzo, ty przespałeś całe przedszkole i podstawówkę? Mój kot mniej duka niż ty błaźnie. #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KolekcjonerDB: doszanowanie Fifonie za uwzględnienie znaków interpunkcyjnych zgierskiej mowy, takich jak np. mlask. Wielu ludzi w transkrypcji zgierskiego na polski pomija interpunkcję, a to bardzo ważne by zrozumieć całokształt.
  • Odpowiedz