Wpis z mikrobloga

Przemieniając wszystko w moim życiu – miasto, kraj, otoczenie, ludzi – tworzę nową historię, kreując inną narrację. Łatwo nie jest ale warto ()
  • Odpowiedz
@naksu: Trafiłem do młodej Pani doktor, opisałem szczerze swoje objawy, diagnoza: ciężką depresja. Dostałem tabletki na spanie i na dzień (blokujące nagłe wyrzuty adrenaliny do organizmu). Brałem je przez pół roku, byłem całkowicie wyzuty z emocji. Trwanie w tym stanie przez dłuższy okres pozwoliło mi spojrzeć na moją sytuację całkowicie obojętnym okiem i zmieniłem zdanie na jej temat. To tak pokrótce.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA ja od roku biorę zotral i bupropion i czuję się jak gówno a emocje mam bo płaczę raz w tygodniu minimum, raczej głównie jestem smutna ale nawet jak jestem smutna zdarza mi się rozśmieszać siebie, mieć głupawkę i być krejzolką a potem znów mam doła i leżę na podłodze i wyję do księżyca a potem udaję, że nie istnieję i robię wszystko by uciec od siebie i mnie strasznie wkurza jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Rencista_z_przypadku no nijakie ale ja czasami myślę, żeby przejść tę grę do końca bo jak zrobię teraz game over to może ominąć mnie coś ciekawego a interesuje mnie rozwój sztucznej inteligencji no ale myśli są mimo to :/
  • Odpowiedz
@naksu: no rozumu i myśli nie da się oszukać , ja jak bym mamę stracił to chyba bym zrobił gamę over tylko ona mnie tak trzyma na tym świecie , wiesz co mnie ciekawi jak bym zrobił tego game over to co będzie po śmierci , może jest akurat coś lepszego np. stajemy się aniołami lub duchami i patrzymy na wszystkich z nieba ...
  • Odpowiedz
  • 0
@Rencista_z_przypadku no tak a jak idziemy do piekła? w sensie tu jest piekło na ziemi ale jesteśmy przyzwyczajeni a tam coś nowego, ja się bardzo boję nowych rzeczy, których nie znam, nie lubię wchodzić w niewiadome gdy nie jestem przygotowana i gdy nie wiem co mnie czeka, z resztą przegapiłam parę momentów gdy tego tak nie odbierałam, ale no żyć jest ciężko ale zabić się też nie jest lekko i przyjemnie właśnie
  • Odpowiedz
@naksu: dla kotów tylko , no to po cienkiej linie stąpasz , bo koty żyją krócej od ludzi .
Ja jak pomyślę że nic mnie w życiu nowego nie czeka a chciało by się żeby coś się działo a tak wiecznie monotonia i siedzenie w domu i nic nierobienie mnie wykańcza strasznie
  • Odpowiedz
@naksu: to znaczy, że te leki nie działają w Twoim przypadku. Informowałaś o tym lekarza? Z tego co widzę, to zolpram jest na sen, a bupropion wspomaga rzucanie tytoniu. Nie masz nic na negatywne emocję. Opowiedz lekarzowi o swojej huśtawce nastrojów (jakimi emocjami się objawia, jak często) i dodaj, że odbiera Ci to całą energię i chęć do normalnego funkcjonowania. Ekspertem nie jestem, dlatego odsyłam do lekarza :).
  • Odpowiedz
  • 0
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA zoloft nie zolpram
działają bo biorę je od roku, zwiększałam dawkę, może trzeba znów zwiększyć w sumie wyrabia się po czasie i tak tolerancja, ludzie zaczynają od 25mg a kończą na 300mg
  • Odpowiedz
@naksu: Dokładnie tak. Mi zwiększali dawkę 2 razy. A i ja, można powiedzieć, że się trochę odciąłem od bliskich na czas leczenia. Mieszkałem sam i ograniczałem kontakty z rodziną (moją kochaną toksyczną rodziną) do minimum, tylko z przyjaciółmi się spotykałem.
  • Odpowiedz