Wpis z mikrobloga

GTA 4 na PC to jest jakiś nieśmieszny żart xD Pierwszy raz w życiu musiałem poświęcić cały weekend żeby doprowadzić gre do stanu używalności. Skandalem jest fakt, że gra którą kupujesz na steamie wymaga jakiś śmiesznych łatek znalezionych na szarym końcu indyjskiego youtuba, bo bez tego grać się nie da. Rockstar powinno się za to wstydzić, a steam nie powinien tego sprzedawać. #steam #gta #gtaiv #oswiadczenie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maczuga_Herkulesa18: Nie zdziwię się, jeśli już kombinują jakiegoś taniego remastera, choć sprzedawanego w cenie gier AAA, który rozwiąże dawne problemy z portem na PC, ale doda 1000 innych nowych wcześniej nieznanych problemów xD
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Jesteś głupi jak but. Podejrzewam, że gry nawet nie masz, tylko szukasz wymówki, by ukraść. Wchodzisz w STEAM Community w poradniki i tam jest pełno rozwiązań. Wystarczy dodać 5 komend do STEAM w starcie gry i wszystko hula jak chcesz, ale to trzeba miec IQ większe niż 60.
  • Odpowiedz
@Bury_Zenon: No tak, bo ja będąc od 15 lat graczem konsolowym i instalując pierwszy raz steam mam z miejsca ogarniać wszystko xD chodzi o sam absurd sytuacji, że studio nie potrafi sobie poradzić z grą która ma 15 lat tylko muszą ją ratować zewnętrzni moderzy kumasz to? chyba nie bo do 60 iq troche brakuje
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Nie zrozumiałeś mnie. Mi gra działała, jedynie nie tak jak chciałem (chciałem więcej fpsów).
Zawsze zanim odpalisz jakąkolwike starą grę, to wejdź w poradniki steam. Tam zawse są jakieś ciekawe rzeczy.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz w życiu musiałem poświęcić cały weekend żeby doprowadzić gre do stanu używalności.


@Maczuga_Herkulesa18: Co twoim zdaniem jest stan używalności? bo wersja na steam to, wersja z 1.0.8.0 głównie z wyciętą zawartością bo licencje. Ja pobierając wersje ze steam, odpalam i gram, ale downgraduje do 1.0.7.0 bo chce.
  • Odpowiedz