Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma
Wyświetlił mi się tik tok w którym kukold mówi w wywiadzie, że ma bardzo poważne oferty z fame i Prime i liczy, że go clown wypożyczą
Na litość boską @Bezi77 tylko nie bierzcie tego stypiarza bo on nikogo nie interesuje
Gość nie ma żadnej społeczności, no chyba, że liczyć te dziewczynki od szpagaty
Ja nie widzę żadnych plusów dla federacji gdy tacy ludzie walczą na galach.Na konferencjach stypa i walki daje beznadziejne
Szukajcie na twitchu czy YT ludzi, którzy mają jakąś społeczność bo to się przełoży na zakup PPV ale #!$%@? nie bierzcie takich kukoldow
  • 12
@Polnischefuhrer: @alverini
No nie, widać, że #!$%@? wiecie o frikach
Gość mógł wzbudzać emocje na swojej pierwszej walce gdy wyszło, że jest z fagatą
Teraz podczas gali ludzie zobaczyli, że gość jest nijaki a do tego farmazoni i #!$%@? podczas walki
Na programie z nim może będzie z 2k ludzi
Gdyby Prime zakontraktowali super Mario to też bym skomentował a według waszej logiki on też wzbudza emocje a w rzeczywistości nikogo
@meemphis11: postrzeganie całej federacji poprzez odpowiednio zmontowane filmiki na kanale ebe ebe zwrócą im cała gażę dla lizaka jak coś. Jest nudny i dla mnie to też #!$%@? zestawienie jego z kimkolwiek, ale federacji i tak się to może opłacać