Wpis z mikrobloga

  • 0
@angel-frome historie pisze wygrani i wcale nie wybielaja swojego kraju bądź ignoruja pewnych rzeczy. Albo na pewno władcy którzy stawiali sobie pomniki czy obrazy nie upiększali się
  • Odpowiedz
Strasznie zakompleksiona rasa. Ostatnio spotkałem się z narracją, że Słowianie to nie są Europejczycy tylko potomkowie niewolników.

Oczywiście pada to z ust czarnych, którzy umniejszając chcą się dowartościować.


@angel-frome: No ale to chyba dobrze, bo skoro jesteśmy potomkami niewolników, to nie można nas dyskryminować i też powinniśmy żądać zadośćuczynienia od naszych ciemiężycieli. Tylko od kogo, Germanów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czasami gram tą karta jak jakiś murzyn zaczyna blm-ować mi tu w NL. Przyznam szczerze działa ( )


@jeb_z_dzidy: A to ciekawe, i co taki murzyn zasadza w odpowiedzi? Nie mówi Ci, że przecież i tak jesteś biały ze względu na kolor skóry?
  • Odpowiedz
  • 10
Ciekawe czy Egipcjanie o tym wiedzą.


@angel-frome:

Minister kultury Egiptu wygłosił orędzie w którym kazał woke-#!$%@?ńcom z Hollywood #!$%@?ć na bambus po tym jak nakręcono Kleopatrę z czarną obsadą.
  • Odpowiedz
@pablonzo: o ile czaszki czarnych są faktycznie innego kształtu to spójrz na ułożenie ucha - na posągu jest ono pionowe, czyli głową jest wyprostowana. Na zdjęciu murzynka zadziera głowę do góry- co widać też po uchu. Jeśli spojrzysz w górę będziesz mieć tak samo.
A jeśli chodzi o mema to oczywiście że Egipcjanie to nie rasa czarna
  • Odpowiedz
Piszesz bzdury o jakichś gwałtach na chłopkach. Daj źródło.

Statuty Wiślickie jasno określały co groziło i za co.


@Zoonekro: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5066278/chlopki-opowiesc-o-naszych-babkach Jak poczytasz i posłuchasz wspomnianego prof. Kopczyńskiego prawo było teoretyczne i wygrane procesy chłopów przeciwko szlachcicom można było policzyć na palcach jednej ręki (nie na podstawie nieważnych już w demokracji szlacheckiej statutów). Tym bardziej, że statuty wiślickie to koniec średniowiecza, a jak pisałem wcześniej sytuacja chłopów polskich w średniowieczu na tle
  • Odpowiedz
Do tego czarni z Ameryki, potomkowie niewolników z zatoki gwinejskiej.


@WH40K: i benińskiej. Sprzedani przez samych Murzynów jako niewolnicy xD
  • Odpowiedz