Wpis z mikrobloga

#coolstory

#urzedasy #to #idioci #tepaki #cymbaly #imbecyle #darmozjady

Jak się wkuiłem z samego rana to nie macie pojęcia.

Wracam do domu dziś rano. Jadę samochodem, są korki, więc mogę popatrzeć sobie na otoczenie. Zobaczyłem przekreślony znak TAXI, a zaraz za nim zaparkowane taksówki, a przed taksówkami znak TAXI. Myślę sobie, że jakiś śmieszek zamienił znaki miejscami. Kilka kilometrów dalej taka sama sytuacja. Najpierw przekreślone TAXI a później TAXI. Wpadam do domu i czytam o cholerę chodzi z tymi znakami.

Dla mnie zawsze było tak: postój taksówek zaczynał się za znakiem D19 "taxi", a kończył za znakiem D20 "przekreślone taxi". Jednakże jakiś KRETYN wpadł na genialny pomysł, że będzie odwrotnie. Dlaczego się pytam? Masz ty rozum i godność człowieka? Podczas jazdy do przodu znak D20 "koniec taxi" jest pierwszy, a znak D19 "taxi" jako drugi. Teraz za znakiem "koniec taxi" zaczyna się postój taxi, a za znakiem "początek postoju taxi" kończy się postój taxi. Ja pi
dole!!

I urzędnicy mają na to wytłumaczenie. "Bo znak początek taxi oznacza miejsce gdzie staje pierwsza taksówka, a koniec oznacza gdzie staje ostatnia." No OK, ale chyba te TĘGIE GŁOWY co to tworzyły nie ogarnęły sytuacji, że jadąc samochodem, chcąc zaparkować, widząc znak "koniec postoju taksówek" człowiek wjedzie tam i zaparkuje no bo w końcu koniec postoju to koniec a nie początek kura jego mać. A później sępy z SM przyjadą i dadzą mandat. Co za logika. Jeszcze mówią, że to pomocne dla pieszych. Kura! Pieszy idąc chodnikiem widzi czy to auto jest taksówką czy nie jest, jak jest to pyta się czy można wsiąść i wsiada jak chce. CYMBAŁY!

  • 2
  • Odpowiedz