Wpis z mikrobloga

lepsze jest jak klikasz w powiadomienie po dłuższej nieobecności to tam i tak nic nie ma bo autor wpisu skasował


@Fanaticz: pytalem o to Michaua z rok temu, odpisal, ze tak jest prawidlowo. Widocznie my prosci uzytkownicy mamy inne wyobrazenie jak ten serwis prawidlowo powinien dzialac ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Przysiągłbym, że pod jakąś dyskusją potrafiłem dostawać ze trzy powiadomienia, wchodzę do listy powiadomień, zero. Tak jakby lista ostatnio przeczytanych powiadomień sprzed chwili się przywracała do starego stanu i sumowała.
Powinno się pewnie dać zreprodukować ciągłym pisaniem do kogoś, potem odpowiadaniem, odklikaniem powiadomienia, potem znowu odpisywaniem, i pewnie w którymś momencie się wykrzaczy, bo taką miałem sytuację. Czasem może przyszły ze dwa, może i faktycznie raz trzy na raz, ale tego nie
  • Odpowiedz
@Defined: mnie ostatnio #!$%@? na mobilnej, że jak się powiększy stronę, to pomniejsze powoduje error i przeładowanie i powrót na pierwszą stroną. Z drugiej strony spoko - po tym przestaję mirkować xD
  • Odpowiedz
@Defined: Jedyne, co Białek musiał zrobić, to po prostu nic nie robić. Zostawić wykop tak, jak było przed tą nową durną wersją. I nie byłoby takich problemów, i nie muliłby tak potwornie. Takie to było trudne?
  • Odpowiedz